Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] prosba o ub
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
nick: sawa191
Za co zostało zbanowane?: cheaty
Od kogo z administracji dostałeś kare?: sariel
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: brakuje mi serwera, żałuję, nie do końca miałem cheaty, chyba że gamma czy f3+g to są cheaty.
I składasz podanie w momencie, gdy Sariel opuścił administrację?

Jakby... trochę za późno. Nie masz też nic na swoją obronę, z tego co ja kojarzę sytuację to Sariel Cię złapał na grubszych cheatach niż to, co opisałeś.

Sam decyzji nie podejmę, niech odpisze eviero i/lub sandwich. Ja jestem na nie.
Mamy przypadkowo gdzies dowody? Zeby przegladnac czy nie bardzo?
(02-04-2021, 18:34)SandwichBM napisał(a): [ -> ]Mamy przypadkowo gdzies dowody? Zeby przegladnac czy nie bardzo?

niestety nie, minął ponad rok, w tamtym momencie nie myślałem nad tym.
wracając do wypowiedzi visusa, nie wiedziałem co w tamtym momencie mam zrobić, postanowiłem odpuścić, i to nie ja miałem "cheaty" dokładniej wuhan(baris) miał "tagi". Wspominając całą sytuację, szliśmy do netheru bić withery i w tym momencie baris zobaczył nick gracza. Napisał wtedy na chacie, a nasz kochany sariel nas obu wciągnął, mimo tego, że nawet nie sprawdził moich plików gry.
Nie jest to serwer pvp żeby sprawdzać sprawdzać pliki. Jeżeli ban został nadany niesłusznie to trochę dziwne że dopiero po roku sobie przypomniałeś czemu nie próbowałeś odwoływać się wtedy. Z racji że nie ma dowodów to też jestem na nie.
(02-04-2021, 20:20)Eviero napisał(a): [ -> ]Nie jest to serwer pvp żeby sprawdzać sprawdzać pliki. Jeżeli ban został nadany niesłusznie to trochę dziwne że dopiero po roku sobie przypomniałeś czemu nie próbowałeś odwoływać się wtedy. Z racji że nie ma dowodów to też jestem na nie.

Odpowiedź jest prosta, wiedziałem, że baris nie ma szans na ub + dostał blok na sklep, więc myślałem, że już tu nie wrócę, a jednak
No to mamy problem, gdybys sie wczesniej odwolal to mozna by bylo to inaczej rozwiazac.

Ja niestety odrzucam z przedawnienia. Sorka za to.