Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] UB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam dostałem w dniu dzisiejszym bana o treści perm za cheaty z tego co pisał mi visus19 oraz Eviero jest w wielkim szoku ponieważ cheatow nie mam pod ponad 2 miesięcy na swoim kompie również prosił bym o zdjęcie bana mojemu koledze który był ze mna tylko w party i nie zasłużył na tego bana i proszę o dowody na to że używałem cheatow ponieważ to jest bujda a filmiki maja pewnie po 100 lat 
Pozdrawiam Big Grin
1. Nie trzymasz się wzoru
2. Mało co rozumiem z tego totalnego braku poprawnej polszczyzny w twojej wypowiedzi
3. Nie udostępnię dowodów graczom, mogę to zrobić wobec administracji, na ich prośbę.
4. Na serwerze grasz na koncie nikxi + pośrednie znacznie dłużej niż 2 miesiące, a dowody są z wczorajszym dniem włącznie.

Podtrzymuję bana.
Visusku szanuję cię bardzo ale nie oszukuj się uwziąłeś się na mnie z powodu ze kupowałem więcej skóry u Fade niż u ciebie gdy się o tym dowiedziałeś zacząłeś mnie wyzywać od zdrajców itp. po czym Darkoo wciągał na mnie brudy z przed roku tak jak robisz to ty więc twoja opinia na ten temat mnie nie interesuje chce aby wypowiedział się na to SandwichBM ponieważ on ma z was wszystkich największe doświadczenie i nie daje bana bezpodstawnie osobie której nie lubi Big Grin
Pozdrawiam Terra
Gdybym się na ciebie uwziął, to byś dostał zakaz bo po co mi wracający na serwer cheater. Ale nie zamierzam się w to bawić. Dostałeś bana za cheaty z których nagminnie korzystasz kopiąc, szukając witherek itd. z czym się mocno obnosisz na czacie i generalnie z wieloma innymi rzeczami też się obnosisz. Wraz z wulgarnością i prowokacyjnością twoich wypowiedzi na czacie.

Dla mnie, o czym większość starszych graczy wie, na serwerze nie ma znaczenia czy będziesz mi rzucał wazeliną i wykupował u mnie skórę, czy się podlizywał i prawił komplementy. W sytuacji złamania regulaminu ukaram cię jak każdego innego co też zrobiłem.

Druga sprawa, jak już pisałem - korzystałeś ze speedmine - nie tak dawno na moich oczach, po czym otrzymałeś ostrzeżenie, że jeśli raz jeszcze złapię cię na cheatach to cię wybanuję z permem. No i cóż, ponownie widzę cię latającego na freecam ludziom po wyspach i po netherze. Gratuluję! A dowody przesyłam kanapce, nie martw się, wypowie się Smile

P.S. Gdy tylko usłyszałeś od Michał152, żebyś czasem przemilczał pewne rzeczy napisane do ciebie na czacie i zapewne coś więcej, bo Michała ostrzegłem przed graniem na twoim koncie to nagle od mało co nie wyzywania mnie przeszedłeś do przepraszania i "płaszczenia się za kasę" - jak to nazwałeś do Darkoo - na mojej wyspie. Także chyba sumienie cię ugryzło i zachęciło do próby "załagodzenia sprawy" Smile Sorry za późno, trzeba było posłuchać pierwszego ostrzeżenia.