Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Rozwiązane] Prośba o UB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Lolek11
Za co zostało zbanowane?: Reklama 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: consola
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Napisałem zapraszam na zarobek /is visit Lolek11 poczym dostałem perm bana za reklame Sad
(11-18-2020, 01:34)Lolek11 napisał(a): [ -> ]Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Lolek11
Za co zostało zbanowane?: Reklama 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: consola
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Napisałem zapraszam na zarobek /is visit Lolek11 poczym dostałem perm bana za reklame Sad

Potwierdzam, wbił na lolka zeby usunąć mnie z wyspy a po 5 sekundach dostał perma
ale co potwierdzasz? Consola banuje tylko za "zapraszam na serwer" - w powodzie reklama
Nie pisałem nic takiego kilka osób moze potwierdzic napisałem zapraszam na zarobek po czym dostałem bana
Nikt Ci tego nie potwierdzi, jesli dostales bana za reklame to wiadomosc nie zostala wyslana i dostales instant bana
a czy moge to jakos sprawdzic albo cos? na koncie mam swoje przegrane to nie jest tak ze dopiero wszedłem na serwer
Próba wysłania wiadomości na serwer możliwe, że jest zapisywana w logach, ale tego pewny nie jestem. Po drugie, dostałeś dozę zaufania i otrzymałeś uba na podstawie tego co twierdzisz. Zamykam