Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Rozwiązane] Prośba/Przeprosiny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Chciałbym przeprosić za moją wypowiedz na dc: "stul pysk'", i poprosić o usunięcie muta na dc. Dlaczego? Dc jest fajny i jak nie grasz na serwerze to tam gadasz (wiem że zaraz ktos napisze XD). Tyle z mojej strony.




Jeśli mg prosic to niech te 4 osoby ktore nie chca mojego powrotu na serwer sie tu nie odzywały, chociaż w to wątpie.
Pisz do marsa, on jest tam administratorem
(11-16-2020, 14:04)PowaznyAdam napisał(a): [ -> ]Pisz do marsa, on jest tam administratorem

Na priv?
a gdzie indziej mozesz
Ja to bym proponował, żeby mut został utrzymany, aż lolek poradzi sobie z wytrzymaniem min. tygodnia bez wpisywania !rank na kanale botów. Bo dotychczasowa nieobecność na serwerze, a wpisywanie tego 2 razy dziennie mnie najdelikatniej jak się da... - irytuje. : )
wszystko zalezy od marsa
(11-17-2020, 14:29)Visus19 napisał(a): [ -> ]Ja to bym proponował, żeby mut został utrzymany, aż lolek poradzi sobie z wytrzymaniem min. tygodnia bez wpisywania !rank na kanale botów. Bo dotychczasowa nieobecność na serwerze, a wpisywanie tego 2 razy dziennie mnie najdelikatniej jak się da... - irytuje. : )

Jak sie mars zgodzi to prosze...