Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Groźby banem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick ktory uzywasz na serwerze: azzza
Nick osoby ktora oskarzasz: Dream
Data wykroczenia: 30-06-2020
Powod skargi: groźby banem
Dowód: [attachment=497]
Nie ma to jak sprowokować osobę, do której mówi się "bo ich zbanowałeś", wiedząc że to multikonto administratora serwera, a następnie poskarżyć się, że "grozi" ci banem. Przypominam - łamanie regulaminu i otrzymanie ostrzeżenia od administratora, że przy następnej sytuacji, za chwilę, czy teraz otrzymasz bana/karę to nie groźba, a ostrzeżenie, którego wcale nie mamy jako administracja obowiązku dawać. Także informacja od Marsa aka Dream potraktuj jako ostrzeżenie, tym bardziej że doskonale wiesz kto gra na tym nicku. Ewidentnie to widać po twoim tekście.

Odrzucam i według mnie powinieneś otrzymać karę za prowokację. Taki tekst do kogoś z administracji, bo ktoś egzekwuje regulamin i wypełnia swoje obowiązki jest co najmniej nie na miejscu.
Jeżeli mówisz że ,, bo ich zbanowałeś" to prowokacja to jest błąd, ponieważ jest to fakt, trzeba to rozróżniać ale są dwie strony, które to inaczej interpretują. 
Pozdrawiam Tomasz
A co jest złego w tym że zbanował? Zasłużyli = zbanował. A dla mnie taki tekst zawsze będzie prowokacja do zbędnej dyskusji. Albo potem skarg takich jak twoja bo ktoś ci odpowiedział nie po twojej myśli. Pozdrawiam i pokory życzę.
Ale powiedzmy sobie troszke prawdy....

Kazdy moze miec zdanie, oczywiscie z rozumem.
Ciezko mi cos do tego powiedziec, ale troche mozna sie inaczej zachowac. (mowie do wszystkich).

Odrzucam.