Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] prosimy nie spamuj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym, aby został zamieniony lub złagodzony plugin,  który ogranicza spam na msg. Proponuje złagodzić jego działanie lub  zrobić, aby wiadomości można było wysyłać co jakiś czas.
 np (3 sekundy) .
Ten plugin omija graczy z ranga ( vip , svip , help , mod ), może warto też dać możliwość pisania graczom bez sztucznego ograniczenia.
Bez sensu, po to zostało to dodane żeby ograniczyć spam. W wiadomości wystarczy zmienić dosłownie dwa słowa ew. sformułować od nowa całe zdanie i po problemie. Propozycja raczej dla leni niżeli do usprawnienia gry. Anty-spam jest od dawien dawna, wydaje mi się że mimo wszystko działa bardzo dobrze.
(05-05-2020, 00:07)Thafu napisał(a): [ -> ]Bez sensu, po to zostało to dodane żeby ograniczyć spam. W wiadomości wystarczy zmienić dosłownie dwa słowa ew. sformułować od nowa całe zdanie i po problemie. Propozycja raczej dla leni niżeli do usprawnienia gry. Anty-spam jest od dawien dawna, wydaje mi się że mimo wszystko działa bardzo dobrze.

Ponieważ masz svipa.
Ranga duzo daje,

nie jestes az tak nekany przez dont spam jako vip/svip

jako administracja to ciebie 100% ignoruje, dlatego powiem:

Trzeba dopasowac, takie moje zdanie