Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Niech serwer sobie odpocznie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak wyżej pisałem Sariel ma swoich pupili i tyle. Sariel odpisał nam standardowo negatywnie i traktuje jak przestępców a swoim kolegom powie co mają odpisać i temat zamknięty. Dlaczego w innych postach się nie wypowiedzą tylko jak my coś dodamy, masakra. Nic nie można na spokojnie tylko standardowo od razu trzeba naskoczyc na gracza.
Nikt nie jest nikogo pupilem to po pierwsze, podaj argumentacje swoich insynuacji bo jedyne co robisz to strzelasz na ślepo. Ten pomysł jest absurdalnie śmieszny i awykonalny dlatego dostałeś odpowiedz tak szybko.
Dobra, moze troszke sytuacje wyjasnie.

Serwery nie dzialaja na zasadzie magazynu ktory jest z jakas liczba pro sekunde uzupelniane.
Tylko to jest cos, co ma dostepna moc maksymalna, a w dzien ta moc jest osiagana i niestety nie da sie z tym duzo zrobic.

Zgodze sie, moze afki tylko na noc beda dozwolone, zeby gracze mogli normalnie grac w dzien ale to jest inny temat do dyskusji.

W sumie, ja wlasnie bym odwrotnie zrobil co pisze tomaszek123321:

Zakazac dzien, a zezwolic w nocy afki.
Bardzo dziękuję za miłą odpowiedź. Afk w dzień to też ciężki temat, gdyż zapewne każdemu się zdarza stać na afku przez jakies 15-45 min bo musi coś załatwić (w realnym świecie), a nie opłaca się odpalać kompa co 30 minut aby pograć sobie z 1h.(i tu zapewne naskoczycie ,, to się wyloguj''). Ale w takim razie najlepiej by było ograniczyć liczbę kont (w jednym czasie) do 2.
Ograniczenie ilości zalogowanych kont do 4 mocno wsparło serwer przed sytuacją z koronawirusem było znacznie lepiej.

Aktualnie, jako że mamy sytuację jaką mamy, a osoby uczące się są poza szkołą całymi dniami, a średnia wieku w minecrafcie jest taka, że większość nie może sama wyjść z domu to przybyło graczy co jest jednoznaczne ze wzrostem obciążenia serwera i lagów/cofek.

Wydaje mi się to dosyć logiczne, a przy takim ustawieniu serwera gdyby zakazać afk w nocy bądź w dzień, dowolnie którą opcję wybierzemy zamkniemy temat gospodarki skórą. I to nawet jeśli wyszłoby w jakimś stopniu serwerowi na dobre jako maszynie, to na pewno nie wyszłoby serwerowi na lepsze względem handlu, zarobków i ogólnej chęci do gry. Bo w takiej sytuacji krowiarka przestałaby mieć sens funkcjonować.

Xstern nawet jeśli poczułeś się zaatakowany, to wypraszam sobie insynuacje na temat bycia czyimś pupilem, bo w tym momencie bardzo jawnie mnie obrażasz podczas, gdy jedyne co napisałem to wyjaśniłem to, co potem, może jaśniej, wyjaśnił SandwichBM. I kolejna sprawa, też jestem właścicielem części krowiarki na której też mam swoje spawnery i jakoś portfel moich rodziców na tym nie ucierpiał. Mój też ma się dobrze i nie czuje ubytku. Więc takie agresywne komentarze, bądź agresywno-pasywne wypowiedzi zachowaj sobie bądź ogranicz do zachowania kultury pomimo ewentualnej złości.

Innymi słowy, jeśli masz kierować w moją stronę takie słowa będę zmuszony nałożyć warna. I nie, nie jest to atak bądź "groźba". Po prostu zgodnie z regulaminem forum zostałeś ostrzeżony.

Pozdrawiam.
Visus19 jeśli poczułeś się obrażony to przepraszam, gdyż to nie tyczyło się Ciebie z,, pupilem". Jak również o twojej krowiarce. Chodzi mi o to, wejdą niektóre randomy i pograją kilka dni, lub tydzień i nagle mają wielkie krowiarki nie jest tak zawsze ale czasem się zdarza.

 Druga sprawa jak mam nie być zły jak Sariel zawsze mnie poniży i zawli winę na mnie? Dlaczego oczernił mnie winą, że cena jak i opłacalność kaktusów jest moją sprawą? Gdyż jestem nie winny bo nie ja dałem cenę kaktusów za free lub po 50$-100$, jak wspomniałem wyżej. Ciekawe jak ty czy ktoś inny by się zachował jak byłby tak oczerniony jak ja? Chciałbym podkreślić, iż na każdym kroku jestem przez Sariela atakowany swoimi śmiesznymi komentarzami. Visus19 jeszcze raz przepraszam. Dałeś ostrzeże trudno przeżyje się, zawsze się staram żebym nie miał z nikim konfliktu, jak i mieć na pieńku. Ale jak ktoś mnie traktuje, jak traktuje to wybacz ale cicho siedzieć nie będę. 

Dodam, że jakby zakaz afk w dzień lub w nocy miałby wejść to ja bym był za tym aby to było w nocy. Gdyż w nocy nie każdy ma możliwość postawienia afk, a w dzień wiadomo, że jak ktoś gra to i afk sobie postawi i tej skóry trochę naleci, bo innym razem wiele krowiarke padnie. Takie jest moje zdanie.
Z tym brakiem możliwości stawiania afk w nocy - jeśli faktycznie tak jest, że większość ma problem ze stawianiem afk na noc, to po co zabraniać, skoro i tak stawianych ich jest mało? Ale są tacy np. Fade który ma budziki na każdą godzinę stawiania afka i je po prostu przeklikuje. Cóż, co kto woli i jak woli. Ja osobiście ze swojej strony w tej propozycji jestem na nie bo nie widzę w niej żadnego celu, jedynie co wzbudzi już teraz to zaburzenie gospodarki. Narastanie lagów i cofek spowodowane jest głównie większą ilością nowych graczy, a nadal stabilnie i niezmiennie zbyt słabą maszyną. Nie zmienimy tego zakazaniem afków w nocy. Tym bardziej, że gdy przychodzi restart o godzinie 7.00 to czy afki w nocy stały czy nie i tak o tej samej porze zacznie lagować jesli zaczną wchodzić gracze i ruszą krowiarki, kaktusiarki i trzciniarki do pracy. Tak jak napisał Sandwich, moc maszyny nie jest magazynowana na później, tylko jest jaka jest i albo jej starcza albo nie.
Jeśli chcecie ograniczyć lagi xstern to jedyna opcja to pisanie do gandy o lepszą maszynę innej opcji nie widzę.
Dobra no to zaczynamy. Temat jaki to Sariel jest zły i niedobry dla was. No bardzo mi przykro naprawdę ale hipokryzji nie lubię, więc będę ją punktował i wypominał za każdym razem gdy będzie to tylko możliwe.

Twierdzisz, że zrobiłem tyle złego, więc weź przytocz te złe sprawy a nie puste słowa rzucasz.

Wysiliłeś się więcej niż ja? Gram tutaj niecałe dwa lata, a moja wyspa osiągnęła coś czego nie udało się nikomu w przeciągu 6 lat a moje prawdziwe pieniądze czy też kogoś innego nie zostały obciążone spawnerkami krów, więc co ty mi mówisz, że przepracowałeś więcej niż ja. Nie wspominając o twojej propozycji sprzed ponad miesiąca " Chciałbym zaproponować nowa komendę do zarabiania /sell eq (nazwa itemku). Działało by to tak, że gracz który zarabia nie musiałby by latać co kilka sekund do skupu, tylko by wpisywał ta komendę."

Randomy po kilku dniach lub tygodniu mają wielkie krowiarki? Z tego co mi wiadomo wszystkie większe krowiarki były tworzone bez paytowina wszyscy pracowali na co co mają teraz. Chyba, że mówisz to z własnego doświadczenia i to ty zabrałeś mamusi czy tatusiowi pieniądze i wydałeś kilkaset złotych Smile

Wracając do kaktusów cena ich była równowarta 50% z ilości czyli 500$ za 1000 szt. Tak jak napisałeś wcześniej miałeś pełne magazyny, więc musiałeś coś zrobić i zrobiłeś zmniejszyłeś je do 100$ za 1000. Przez to ludzie musieli się dostosować więc ich zarobki zmniejszały się pięciokrotnie albo rezygnowali.

Twierdzisz ze ja Cię poniżam. Bez urazy ale nie potrzebujesz mojej pomocy do tego. Twoje wypowiedzi robią to za Ciebie. Wiele osób tak twierdzi tylko im się nie chce tego napisać. A ja, że nie lubię hipokryzji to będę takie akcji punktował. Tak jak już wcześniej Ci napisałem, ale skoro dla Ciebie to jest traktowanie jak przestępce to ja już tego nie komentuje.

Kolejna kwestia. Pupile. Kogo nazywasz pupilami? Ludzi rozsądnie myślących czy jak? Visus przedstawił wam ŁOPATOLOGICZNIE w najprostszy możliwy sposób. " Jeżeli masz nową grę i Ci nie odpali to wyłączenie komputera na 6 godzin nic nie da" Lepiej się tego wytłumaczyć nie da. Odpowiedział Ci on w ten sposób. Drugi helper Yasotaro : on napisał, że maszyna jest słaba i odpowiedział Pershing, że kilka godzin nic nie da. 3 osoby nazwałeś te 3 osoby pupilami, a jak Visus powiedział, że nie masz go tak nazywać to nagle stwierdziłeś, że to nie o niego chodzi Smile)

Nikomu nic nie mówię jak mają odpisać piszą to oni z swojej własnej woli i piszą to co mają na myśli oni. To jest ich zdanie i nie są moimi pupilami tylko dlatego, że stoją nie po twojej stronie.

Przy wprowadzaniu zakazu afk dla kogoś. Miałeś wielkie pretensje do administracji, że zaraz nic na serwerze nie będzie można robić i pisałeś jako jeden z wielu, że niedługo ADMINISTRACJA zakaże afkowania. Hmmm? Skąd taka zmiana nastawienia teraz?

Jestem w 100% pewien, że gdyby nie było zabronionego afkowania dla kogoś to pod tą propozycją tomaszka twoje zdanie zmieniłoby się o 180 stopni. Byłbyś zupełnie przeciwny tej propozycji bo wtedy byś ty tracił pieniądze, za zapłacone afkowanie w nocy, ale nie można już tak i nie stawiasz na noc to chcesz aby inni nie mogli. Typowe myślenie polaków " Ja nie mogę to sąsiad też nie może mieć lepiej niż ja"

Kończąc cała tę wypowiedź. Nie będzie zakazu afkowania, ani w dzień ani w nocy. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na stawianie afków na noc co oznacza, że jest ich mało, więc według waszej teorii i tak w większym lub mniejszym stopniu serwer "odpoczywa".
I pozwólcie, że na tym temat zamknę, żeby nie kontynuować farsy kłótni i odbijania piłeczki przez administrację czy graczy w naszym kierunku. Tematyka propozycji została wyczerpana i przedstawiona na różne sposoby, najprostsze i najtrudniejsze jakie dało się przytoczyć.

Oznaczam propozycję jako odrzuconą.
Stron: 1 2