Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: Bot do autologowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Post ten powstał w wyniku frustracji wynikającej z niewyspania spowodowanej przez budzik nastawiony po to by postawić od nowa manualnie afka na krowiarce po restarcie serwera o siódmej, postem Fade'a na którym chwali się używaniem autobota do logowania (https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=625) oraz jego chwaleniem się na czacie ogólnym, że ma afk 24/7.
Odkąd słyszałem o zbanowaniu Sztupsona za jakiś program wspomagający (chyba właśnie bota do autologowania, bo wtedy chodziłem do niego zarabiać na skórze) porzuciłem całkowicie myśli o znalezieniu sposobu na automatyczne utrzymywanie afka wbrew restartom serwera zrobionym przez Gande.

W regulaminie serwa jest wyraźny zapis:
“Zabrania się używania wszelakich programów wspomagających swoją grę, bądź utrudniających innym.”

A więc mam 3 pytania:
1. Za co został zbanowany Sztupson?
2. Czy Fade nie powinien zostać zbanowany za bota do autologowania? Na bocie zarobił już pewnie setki milionów $ (jak nie więcej) bez wysiłku i poświęcenia, może nawet reklamy puszczał botem.
3. Czy dozwolone jest używanie bota do autologowania podczas gdy przy wykorzystaniu go jako afk przy zarabiarce wypełnia on w całości ww. punkt regulaminu - wspomaga swoją grę i utrudnia grę innym właścicielom zarabiarek?
1. Sztupson dostał bana za bota do autulogowania (możesz znaleźć jego post w prośbach o UnBana)
2. Nie mam bota a to co dałeś link do posta z forum w którym napisane jest że używam "jedynego legalnego bota" było ss moich budzików na każdy restart dlatego mam też afka 24/7.
3. Bot do autulogowania nie jest dozwolony skoro osoby dostają za niego perma.
1. Bot do autologowania
2. Masz wyjaśnione powyżej
3. Nie jest dozwolone używanie żadnych programów zewnętrznych do których należą:
- boty do autologowania
- makra
- clickery
- cheaty
- freecam (również zaliczany jako cheat, ale wymienię jednostkowo)
- można by tu zaliczyć również oprogramowanie myszki, które automatycznie powtarza czynności wykonywane myszką - to również makro i również oprogramowanie zewnętrzne

Jedyne co można by to tego zaliczyć jako dozwolone to np. przycisk dwu-kliku w myszce który przyspiesza rozstawianie bloków, bo to już bezpośrednia funkcjonalność myszki, a nie samodzielne jej działanie (makro).
Także ogólnie rozumując ten punkt - wszystko, czego ty nie nadzorujesz, nie wykonujesz samodzielnie a robi to za ciebie program, przyspiesza ci to clicker itd. jest zakazane. A trzymanie afka 24/7 to już jest zależne od Ciebie. Jest dużo programów na telefon które pozwalają na logowanie konsolowe kont minecraft. Są konsole na komputer które na to pozwalają. Pogrzeb w internecie dokopiesz się ciekawych informacji, aczkolwiek nadal będziesz musiał wstać o 7.03, 14.03, 20.03 czy 24.03 by zalogować swoje afki. Przypominam, że afki można stawiać jedynie na swojej wyspie, afczenie u kogoś za hajs, czy też nie jest zakazane i karane.

Pozdrawiam Wink
Fade i Visus19, dzięki za odpowiedzi. Wątek do zamknięcia.