Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Zaakceptowano] [skarga]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick ktory uzywasz na serwerze:Terra
Nick osoby ktora oskarzasz: Gorgus
Data wykroczenia: 2020-04-19
Powod skargi:wyzwiska wulgarne słowa
Dowód:l
Witam, zostałem sprowokowany twoim zachowaniem do uzycia takich słów, poza tym jest to wiadomość prywatna, więc mogłeś wpisać /ignore Smile
(04-19-2020, 02:40)Gorgus napisał(a): [ -> ]Witam, zostałem sprowokowany twoim zachowaniem do uzycia takich słów, poza tym jest to wiadomość prywatna, więc mogłeś wpisać /ignore Smile

Mordo sory że tak do cb lece ale nie mam Svip i nie moge ignore a zrobilismy szczerze duza guwno burze o nic. taki jest moje zdanie na ten temat
Pozdro.

(04-19-2020, 04:05)ProPlayGames napisał(a): [ -> ]
(04-19-2020, 02:40)Gorgus napisał(a): [ -> ]Witam, zostałem sprowokowany twoim zachowaniem do uzycia takich słów, poza tym jest to wiadomość prywatna, więc mogłeś wpisać /ignore Smile

Mordo sory że tak do cb lece ale nie mam Svip i nie moge ignore a zrobilismy szczerze duza guwno burze o nic. taki jest moje zdanie na ten temat
Pozdro.

i dodam ze nie usprawidliwia cie to ze sprowokowlaem uzyles slowk jakich uzyles za to pososi sie konsekfencje
jestem gotowy poniesc za to konsekwencje, za to tobie polecam, abyś przyłożył się jednak do pisania C:
Karam obu, oboje tam do siebie klniecie i sobie ciśnięcie, włącznie z tym co piszecie na forum. Zamykam i do kary dołączam przewinienia ze skargi Terry na Gorgusa.