Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Brak dowodów] [skarga]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick ktory uzywasz na serwerze: Frosty
Nick osoby ktora oskarzasz: robot123 coś takiego
Data wykroczenia: 18.04.2020
Powod skargi: Wysłałem mu kasę za kilof walentynkowy a on wyszedł 
Dowód:l Niestety nie zrobiłem i chce zapytać czy bez dowodów coś można zrobić jakoś odzyskać kase?
Jeśli nie masz screenów to nic z tym nie zrobisz .
Pytałem się go wcześniej czy kupił od Ciebie. Napisał, że tak ale nie zrobiłem ss.
(04-18-2020, 21:37)Bro napisał(a): [ -> ]Pytałem się go wcześniej czy kupił od Ciebie. Napisał, że tak ale nie zrobiłem ss.

W sensie bo nie rozumiem XD
było tak że miał dać pierwszy a wyszło, że to ja dałem pierwszy i na oczy go nie widzę do teraz dałem się zrobić jak dziecko
(04-18-2020, 21:38)Szeryf Frosty napisał(a): [ -> ]
(04-18-2020, 21:37)Bro napisał(a): [ -> ]Pytałem się go wcześniej czy kupił od Ciebie. Napisał, że tak ale nie zrobiłem ss.

W sensie bo nie rozumiem XD
było tak że miał dać pierwszy a wyszło, że to ja dałem pierwszy i na oczy go nie widzę do teraz dałem się zrobić jak dziecko

Napisał, że dostał za niego 31 milionów. XD
To ja wiem bo mnie na 31kk okradł, ale bez dowodów to nic nie zdziałam
(04-18-2020, 21:41)Szeryf Frosty napisał(a): [ -> ]To ja wiem bo mnie na 31kk okradł, ale bez dowodów to nic nie zdziałam

To jeżeli nie masz dowodów i wiesz, że nic nie zdziałasz to w jakim celu piszesz ten post?
Moim zdaniem sprawa wyglonda  tak :
Ten caly robot123 nie ma bogatej wyspy udalo mu sie zlapac kilof 5 5 5  i poprostu chcial sprzedac i mysle ze jakby on zobaczyl 31kk za kilof nawet by nie pomyslal zeby cie oscamowac.

Pozdrawiam Smile
To właśnie jest na odwrót i to raczej na ciebie wołają ''SCAM''
Niepotrzebna dyskusja. Skargę odrzucam z braku dowodów.