Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono]OhBtw unban
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: OhBtw
[font=tahoma, sans-serif, arial][b]Za co zostało zbanowane?: Powód Perm[/b][/font]
[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Od kogo z administracji dostałeś kare? : EniNova[/b][/font][/b][/font]
[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Byleś już przedtem karany? : Nie[/b][/font][/b][/font][/b][/font]
[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Czemu prosisz o odbanowanie: Proszę o odbanowanie/zdjęcie blokady na ten nick.Mogła nadejść pomyłka wróciłem na server po pół rocznej przerwie.Pozdrawiam Administracje Wink[/b][/font][/b][/font][/b][/font][/b][/font]

Znaczy bylem kilka razy mutowany i mialem perma na zPrxme
Chlopie zostales zbanowany slusznie dowody byly jakby bylo jeszcze zakaz gry to pewnie bys dostal wiec no nie wiem po co tu piszesz. Ta sprawa byla pól roku temu wiec no beka
Odrzucam, perm nakładany jest za poważne przewinienia i nie zostanie cofnięty, tymbardziej bez żadnych dowodów w sprawie i po takim czasie. Chyba, że sama EniNova uzna, że go zdejmie bo pamięta sytuację i ban jest niesłuszny, w co wątpię, ban "perm" nie jest nakładany pochopnie.
zPrxme wiem kto to i nawet pamietam ten ban,

odrzucam