Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] [skarga]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=429]Nick ktory uzywasz na serwerze:
Nick osoby ktora oskarzasz:Sariel
Data wykroczenia: 15.04.2020
Powod skargi: Faworyzowanie gracza Longer'a nie dając mu żadnych kar za przewinienia tylko go broni cały czas, + dostałem kicka za napisanie na helpop, że wysłałem maila do Gandafluxa o rozpatrzenie wszystkich dowodów w sprawię faworyzacji gracza przez Moderatora itd.
Dowód:l

I to nie jest tak, że się uwziąłem nie tylko ja twierdzę, ze faworyzujesz Longera i go chronisz cały czas
(04-15-2020, 15:19)Malter napisał(a): [ -> ]Nick ktory uzywasz na serwerze:
Nick osoby ktora oskarzasz:Sariel
Data wykroczenia: 15.04.2020
Powod skargi: Faworyzowanie gracza Longer'a nie dając mu żadnych kar za przewinienia tylko go broni cały czas, + dostałem kicka za napisanie na helpop, że wysłałem maila do Gandafluxa o rozpatrzenie wszystkich dowodów w sprawię faworyzacji gracza przez Moderatora itd.
Dowód:l

I to nie jest tak, że się uwziąłem nie tylko ja twierdzę, ze faworyzujesz Longera i go chronisz cały czas

Malter helpop służy do informowania administracji o graczach którzy łamią regulmin tego serwera
No i to zrobiłem napisałem, że Sariel faworyzuje gracza Longer i że zgłosiłem mailem do gandy wszystkie dowody i dał mi kicka, bo broni mu dupy.
(04-15-2020, 15:31)Malter napisał(a): [ -> ]No i to zrobiłem napisałem, że Sariel faworyzuje gracza Longer i że zgłosiłem mailem do gandy wszystkie dowody i dał mi kicka, bo broni mu dupy.

To co napisałeś to jest niszczenie reputacji tego gracza nie masz dowodów to nie pisz czegoś takiego że ktoś kogoś faworyzuje
Umiesz czytać?To czytaj 2 razy żebyś zrozumiał dałem do Gandafluxa dowody jak praktycznie przyznaje się do faworki.
Więc będę pisać, że faworyzuje bo wysłałem do właściciela dowody + 10 graczy powie to samo co ja, że on daje Faworke i go chroni
Wyślij te dowody "faworki" tutaj.
(04-15-2020, 16:00)Fade napisał(a): [ -> ]Wyślij te dowody "faworki" tutaj.

Po co mam informować każdego gracza dowodami faworyzacji, niech zajmie się ta osoba, która może odbierać i nadawać rangi ''Właściciel''
Dajesz skarge na faworyzacje to daj też dowody na faworyzacje inaczej twoja skarga jest bezsensowna.
Odrzucam i informuje, ze jesli nie bedzie zaprzestane to bedziemy musieli sie pozegnac.