Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] [skarga]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[attachment=418]
Nick ktory uzywasz na serwerze: Malter
Nick osoby ktora oskarzasz: Longer
Data wykroczenia: 13.04.2020
Powod skargi: ''KLOC na wyspie'' tomaszek123321 jakoś dostał rozkaz od Marsa do skopania KLOCA (tydzień czasu), a Longer ma tak samo (2 Platformy ze złota, 1 z piasku czerwonego, 1 beacony) i nic tym nie jest zrobione.

Regulamin: [font=Times New Roman]Zakaz zalewania wyspy kombinacją wody i lawy w celu generowania pozbawionych ładu struktur jak i tworzeniu wysp na metodę "powielania platform" np. dużej grubości platformy, budowle - bryły mające na celu tylko zwiększenie pkt. nie posiadające jakichkolwiek wartości estetycznych czy funkcjonalnych     itp.[/font]
[attachment=419]
Gold bloki skopane ściana skopana i spalona, a gąbki nie da się skopać chciałem przesłać nagranie jak kopie jeden bloczek 30 sekund ale się nie udało. 
Pozatym ten punkt w regulaminie był stworzony około 2 lata temu a moje budowle powstawały 3-5 lat temu. Został on stworzony aby pozbyć się starych graczy i się to udało, wiele osób przez to zrezygnowało z gry na serwerze. Pozatym zmiana punktacji była i czy to nie wystarcza?
Longer ma przebudowę na swojej wyspie platke z bejc przenosi z góry na dół więc pewnie za jakiś czas to skopie :d
(04-13-2020, 10:19)dostalembana napisał(a): [ -> ]Longer ma przebudowę na swojej wyspie platke z bejc przenosi z góry na dół więc pewnie za jakiś czas to skopie :d

To niech dostanie czas tydzień czas jak ''tomaszek123321'' żeby nie było wyższości..
Każdy gracz jest równy.
No to mówię ci że to zmienia a ty żeby dostał jakiś tam czas a niemasz pewności czy to nie wygląda tak że płatka że zlota i tam gdzie się zaczyna płatka że zlota to ta niżej się kończy a potem piasek i bejcę
(04-13-2020, 10:26)dostalembana napisał(a): [ -> ]No to mówię ci że to zmienia a ty żeby dostał jakiś tam czas a niemasz pewności czy to nie wygląda tak że płatka że zlota i tam gdzie się zaczyna płatka że zlota to ta niżej się kończy a potem piasek i bejcę

To niech to sprawdzi ktoś z administracji bo raczej to ona ma zdanie na ten temat a nie gracze jak to rzeczywiście wygląda ja tam widziałem 2 platformy ze złota, 1 z piasku + beacony specjalnie skoczyłem w otchłań żeby się upewnić.
2 platki to kloc? Jesteś głupi czy głupi?

Dałeś ssa w miejscu gdzie widać wszystkie beacony a już na końcu widać, że się kończą. Platka ze złota nie jest skończona, wiec wychodzi tylko jedna cała platka ze złota i jedna z czerwonego piasku.
Longer, tomaszek miał tak samo jak ty a musiał kopać to czemu miałbyś ty nie kopać skoro jesteś ''zwykłym graczem'' jak każdy tutaj gracz raczej wyjątków nie ma.
Co ma tomaszek do tego? Odpowiedz mi na pytanie od kiedy 2 platki to kloc?
Nie 2 platki ty umiesz czytać czy nie za bardzo.
2 platformy ze złota + 1 z piasku + pół zaczętej z beaconów.
Tak samo miał tomaszek i co ty jesteś niby ''lepszy'' i nie musisz tego skopać, zakończmy to i niech się wypowie ktoś wyższy.
Stron: 1 2 3