Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Prośba o unbana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Redwiner
Za co zostało zbanowane?: Cheatowanie
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Yasotaro
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Musiala zajsc jakas pomylka, jeszcze nigdy nie cheatowałem na waszym serwerze, jestem youtuberem promuje wasz serwer u mnie na kanale mam u was wyspę której nie chce stracić, prosiłbym o odbanowanie mnie.

Pozdrawiam z uszanowaniem
Redwiner.
Gracz jest czysty + Robi wam reklame na YT z kolegą, administrator nie sprawdził go tylko dał bana od razu
Jeśli tak dalej będzie to połowa graczy odejdzie

Pozdrawiam i z uszanowaniem
Kamil "HitManek" C.
Nie używałeś nigdy cheatow tak? To trochę mija się z tym że widziałem ciebie na koncie ives jak używałeś nukera a poza tym na dowodach ewidentnie widać kill aure
(04-07-2020, 17:41)Eviero napisał(a): [ -> ]Nie używałeś nigdy cheatow tak? To trochę mija się z tym że widziałem ciebie na koncie ives jak używałeś nukera a poza tym na dowodach ewidentnie widać kill aure

pokaz
Wiesz co kolego, jeśli miał cheaty to pokaż jakiekolwiek dowody, to po pierwsze a po drugie administrator ma prawo wziąć jego na TeamSpeaka lub Discorda oraz sprawdzić pliki gry, bo ja nie rozumiem administracji tego serwera jeśli oni nie sprawdzają to po co im ranga?.
Ze względu ze oskarżający chce zachować anonimowość niestety nie przedstawie Ci dowodów.
Zobaczylem na kanale administracyjnym ten dowod.

Mnie dziurek obchodzi HitManek ze moze jest YT, czy prezydentem jakiegos tam stanu.
Zlamal regulamin? Zlamal, widac dobrze na video jak stal afk i killaura byl on.

Odrzucam