Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] prośba
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Wuhan
Za co zostało zbanowane?: Perm (cheaty)
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Tak (Ostatniego perma dostałem prawie 2 lata, reszta to drobne bany i muty)
Czemu prosisz o odbanowanie: Tego bana otrzymałem za cheaty (które miałem). PIszę prośbę, bo chodzi mi o zdjęcie blokady sklepu. Nie piszę, że ban się nie należy tylko że jest zbyt surowy.
Nie zliczę tego ile razy ja cię karałem.

Banowałem Ci pełno kont, mutowałem, nigdy nie potrafiłeś się zmienić, uspokoić i co? Wracasz po roku nieaktywności i pierwsze co robisz to instalujesz cheaty.

Czyli wracasz łamać regulamin nie potrafisz grać normalnie, czysto, więc kara jest za całokształt.
(04-02-2020, 17:27)Sariel napisał(a): [ -> ]Nie zliczę tego ile razy ja cię karałem.

Banowałem Ci pełno kont, mutowałem, nigdy nie potrafiłeś się zmienić, uspokoić i co? Wracasz po roku nieaktywności i pierwsze co robisz to instalujesz cheaty.

Czyli wracasz łamać regulamin nie potrafisz grać normalnie, czysto, więc kara jest za całokształt.

Pełno kont?

(04-02-2020, 17:28)Crez napisał(a): [ -> ]
(04-02-2020, 17:27)Sariel napisał(a): [ -> ]Nie zliczę tego ile razy ja cię karałem.

Banowałem Ci pełno kont, mutowałem, nigdy nie potrafiłeś się zmienić, uspokoić i co? Wracasz po roku nieaktywności i pierwsze co robisz to instalujesz cheaty.

Czyli wracasz łamać regulamin nie potrafisz grać normalnie, czysto, więc kara jest za całokształt.

Pełno kont? A po drugie po 3 miesiącach.
Trzymam racje z Sarielem, odrzucam.