Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: Kim ty jesteś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pewnie wielu z was zada sobię pytanie kim jestem?
A więc tak:
Mam na imię Kamil mam 16 lat
Mieszkam niedaleko Poznania.
Tak to prawda jestem braten Marsa.
Interesuję się sportem głównie piłka nożną, grafiką, survivalem i komiskami głównie DC
Dosyć ładnie buduje w naszej grze
Kopiując schemat przedmówcy Big Grin
Mam na imię Michał mam 16 lat
Mieszkam na Pomorzu.
Na sky-block.pl gram od marca 2013.
Interesuję się głównie sportem (siatkówką, narciarstwem, piłką nożną...), elektroniką i innymi pasjami typu Kolejnictwo czy geografia.
Jestem przeciętnym budowniczym, wolę produkować adrenaline (PVP) Big Grin
Skoro już Dream nadał wzór Tongue
Mam na imię Jagoda mam xx lat,
Mieszkam między Bydgoszczą a Toruniem,
Mój pierwszy raz z serwem sky-block miałam w grudniu 2015.
Na codzień pracuje jako automatyk.
Interesuje się malowaniem paznokci, budowaniem i rozplanowywaniem budowli w grze mc.
Lubie siedzieć i gadać na różne tematy.

Pozdrawiam :*
Gdyby kogoś to interesowało, to powiem Wam kilka rzeczy o sobie, które i tak nie zmienią nic w Waszym życiu.
Nie podam Wam imienia. Wiedzcie, że wolę być nazywany per Buras. Wartość wieku jest zmienną, ale mój rok urodzenia jest stałą, zatem urodziłem się roku pańskiego 1996. Mieszkam w Małopolsce, między Oświęcimiem i Zatorem. Nie pamiętam, kiedy pierwszy raz zagrałem na sky-block.pl. Prawdopodobnie moje ślady można jeszcze znaleźć w 2014 lub 2015 roku. Pracuję jako informatyk. Interesuje mnie przywracanie do życia i zamienianie w banknoty starego sprzętu. Z gier lubię tytuły uważane przez Was za retro (głównie Sony Playstation 1). Nie lubię myśleć za dużo. Nie lubię złego doboru materiałów oraz braku głębi w procesie budownictwa w grze Minecraft.

Jestem też leniwy, dlatego nie chce mi się pisać nic więcej.
Mam na imię Wiktor i mam 18 lat
Mieszkam u Niemców xD
Interesuję się systemami informacyjnymi jak i sprzętami elektrycznymi
I lubie kanapki!
Pewnie wielu z was zada sobię pytanie kim jestem?
A więc tak:
Mam na imię x mam 15 lat
Mieszkam w Polsce
Pierwszy raz na serwerze zagrałem w 2014r
Interesuję się sportem i budowaniem w mc
To ja też się ujawnię... :d

Tak naprawdę nazywam się Mateusz, nick pochodzi z czasów gdy grywałem w Worms 3D -- moja drużyna zwała się Zdzisio Super Team a robakiem numer 1 był własnie Zdzichu.

Lat posiadam 22.

Pierwszy raz na serwerze byłem w... 2013 roku, wszedłem z ciekawości, gdyż miałem wyspę i grałem stale na gandowym eu do którego do dzisiaj wykazuję nostalgię. Bodajże w 2016 grałem kilka dni na czyjejś wyspie, aktualna wyspa istnieje od października 2k19.

Pracuję jako elektryk w pewnym szpitalu znanym z pewnego filmu. To wskazuje też gdzie mieszkam. :d

Interesuję się modelarstwem, zjawiskami paranormalnymi, pisarstwem. Działam na witrynie SCP PL jako admin.

Mówią, że ładnie buduję. Mój styl wybieram w zależności od biomu, aktualnie na singleplayer działam w wydrążonej w kamiennym klifie fortecy, zawsze swój teren okrążam murem i nie wychodzę poza niego gdy nie muszę. Lubię budowle prekolumbijskie i nigdy nie kombinuję z mechanizmami. Swoją wyspę zrobiłem nie bez powodu na wzór Aetheru - w końcu to świat w chmurach.