Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Nagroda dla graczy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wymyśliłem nową topkę graczy którzy piszą skargi na forum.

Top graczy którzy napisali najwięcej skarg w 24h
Miejsce 1 ->                      (Gracz na pierwszym miejscu dostawał by svipa na jeden miesiąc od administracji tego serwera albo sami ustalicie jaką nagrodę dostanie ten gracz. Tabela 1,2,3 miejsca by była aktualizowana co 1 tydzień. A wyniki gracza który w 24h zgłosił najwięcej graczy wyniki były by co 1 miesiąc.)
 
Miejsce 2 ->

Miejsce 3 ->

A dla 2,3 miejsca niebyło by żadnej nagrody oprócz napisanych postów na tym forum.

Dzięki tej tabeli 1,2,3 gracze będą zgłaszać na forum coraz więcej graczy którzy łamią regulamin.

Zastanówcie się sami ile dalibyście rade napisać skarg 
na  graczy w 24h

Ja sam sprawdzę ile w 24h dam rade napisać skarg na graczySmile

Skargi liczą się tylko te które napiszecie w zakładce [Skargi].

Rozpaczcie tą moją propozycję.
Bez sens, stworzy to społeczeństwo "kabli" którzy będą wstawiać skargi w których nie jest łamany regulamin lub takie które zostały ukarane na bieżąco. Usprawni to panowanie nad porządkiem ale pogorszy atmosferę na serwerze, przynajmniej tak mi sie wydaje : d
(02-24-2020, 19:00)PowaznyAdam napisał(a): [ -> ]Bez sens, stworzy to społeczeństwo "kabli" którzy będą wstawiać skargi w których nie jest łamany regulamin lub takie które zostały ukarane na bieżąco. Usprawni to panowanie nad porządkiem ale pogorszy atmosferę na serwerze, przynajmniej tak mi sie wydaje : d
To zanim ktoś napisze na kogoś skargę to niech zobaczy czy już ten gracz dostał mute lub bana.

Wczoraj jakiś gracz na czacie napisał na czacie to -> (Kto mi da 3k oddam mu 3k) i jakoś nie widzę żeby dostał za to bana bo nikt go nie zgłosił więc jak administracji niebędzie na serwerze to gracze mogą na graczy pisać skargi i jeszcze będą coś z tego mieli bo może by się dostali do tej topki graczy piszących skargi.
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
No tak, przecież wszyscy będą sprawdzać czy ta osoba jest już ukarana czy nie. Równoznacznie możesz sobie zrobić mk i sam nabijać skargi
Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego administracji.

To jest punkt z regulaminu. Wy macie obowiązek zgłoszenia ludzi łamiących regulamin, a nie w celu zdobywania sobie jakiś profitów.
(02-24-2020, 19:40)Sariel napisał(a): [ -> ]Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego administracji.

To jest punkt z regulaminu.  Wy macie obowiązek zgłoszenia ludzi łamiących regulamin, a nie w celu zdobywania sobie jakiś profitów.
Niektórym graczom się niechce zgłaszać innych graczy a jakby ci gracze dostawali coś za pisanie skarg na graczy to by pisali skarg dużo na innych graczy.

(02-24-2020, 19:39)PowaznyAdam napisał(a): [ -> ]No tak, przecież wszyscy będą sprawdzać czy ta osoba jest już ukarana czy nie. Równoznacznie możesz sobie zrobić mk i sam nabijać skargi
Tylko że administracja może sprawdzić konto w grze które zgłaszasz i zobaczą że to jest konto tego gracza.

Za łamanie regulaminu na multikontach można dostać bana na główne konto.
(02-24-2020, 19:43)pawelup123 napisał(a): [ -> ]
(02-24-2020, 19:40)Sariel napisał(a): [ -> ]Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego administracji.

To jest punkt z regulaminu.  Wy macie obowiązek zgłoszenia ludzi łamiących regulamin, a nie w celu zdobywania sobie jakiś profitów.
Niektórym graczom się niechce zgłaszać innych graczy a jakby ci gracze dostawali coś za pisanie skarg na graczy to by pisali skarg dużo na innych graczy.

Czy w prawdziwym życiu dostajesz np. od Policji jakiś profit za zgłoszenie osoby popełniającej jakieś wykroczenie?
Jeżeli chcesz mieć spokojną grę, bez oszustów itp. to stań na wysokości zadania i zgłaszaj takich ludzi do administracji. Sam zaznaczyłeś że widziałeś gościa który pisał na chat że chce 3k i odda 3k a jakoś nie widzę twojego zgłoszenia. Dla mnie propozycja bez najmniejszego sensu. Zaraz się znajdzie jeden z drugim co zacznie wykorzystywać to na jakiś wielki zysk.
Tylko dodajesz im roboty, a widać ze aktywnych administratorów nie ma dużo
(02-24-2020, 20:20)PowaznyAdam napisał(a): [ -> ]Tylko dodajesz im roboty, a widać ze aktywnych administratorów nie ma dużo

XD

(02-24-2020, 19:53)Thafu napisał(a): [ -> ]
(02-24-2020, 19:43)pawelup123 napisał(a): [ -> ]
(02-24-2020, 19:40)Sariel napisał(a): [ -> ]Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego administracji.

To jest punkt z regulaminu.  Wy macie obowiązek zgłoszenia ludzi łamiących regulamin, a nie w celu zdobywania sobie jakiś profitów.
Niektórym graczom się niechce zgłaszać innych graczy a jakby ci gracze dostawali coś za pisanie skarg na graczy to by pisali skarg dużo na innych graczy.

Czy w prawdziwym życiu dostajesz np. od Policji jakiś profit za zgłoszenie osoby popełniającej jakieś wykroczenie?
Jeżeli chcesz mieć spokojną grę, bez oszustów itp. to stań na wysokości zadania i zgłaszaj takich ludzi do administracji. Sam zaznaczyłeś że widziałeś gościa który pisał na chat że chce 3k i odda 3k a jakoś nie widzę twojego zgłoszenia. Dla mnie propozycja bez najmniejszego sensu. Zaraz się znajdzie jeden z drugim co zacznie wykorzystywać to na jakiś wielki zysk.

Nie zgłosiłem narazie gracza który napisał (Kto da mi 3k to dam mu 3k) bo narazie nie mam dostępu do laptopa.
Stron: 1 2