Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Nowy spawn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć!
Obecny spawn na serwerze w mojej opinii jest ładny i wykonany estetycznie ale jest on nieco za duży - jednak jak dla mnie to nie ma znaczenia wielkiego i nie o to chodzi. Mamy 2020 rok. Obecny spawnik jest od końca 2016 roku czyli już ponad 3 lata. Myślę, że wielu graczy chciałoby zobaczyć nowe serce serwera i zmienić nieco swoją wizję o sky-blocku. Również może i zachęciłoby to graczy znudzonych serwerem na powrót do gry. 

Pozdr.
Dobry pomysł
xDDDDDD
(01-20-2020, 21:33)Sariel napisał(a): [ -> ]xDDDDDD

Big Grin Powodzenia w budowaniu nowego spawnu XD
No nie zawiodłem się. Już się bałem że moderatorzy nie zaprostestują, ale Sariel uratował sprawę.
Zapraszam do dyskusji i głosowania. Idźmy z postępem czasu, wprowadźmy coś nowego na serwer, nie stójmy w miejscu.
(01-20-2020, 22:10)Gerther napisał(a): [ -> ]No nie zawiodłem się. Już się bałem że moderatorzy nie zaprostestują, ale Sariel uratował sprawę.
Zapraszam do dyskusji i głosowania. Idźmy z postępem czasu, wprowadźmy coś nowego na serwer, nie stójmy w miejscu.

Jestem za...

Administracjio tego serwer to kiedy będzie ten nowy spawn?
A moim zdaniem powinno się coś odświeżyć. Spawn w sobie jest duży i przebiegnięcie z SVIP do sklepu zajmuje chwile a spawn powinien raczej być skromny ale jednocześnie przejrzysty i szybki w poruszaniu się - tak naprawdę to już walka na "gusta i guściki". Ale tak, jestem za tym aby coś zmienić ew. ustawić stały bonus na spawnie np. Speed II + Jump II i poruszanie się po nim już nie jest takie straszne. (Wtedy trzeba będzie wprowadzić kilka zmian z racji że gracze będą mogli wyskoczyć poza spawn)

A co do " Myślę, że wielu graczy chciałoby zobaczyć nowe serce serwera i zmienić nieco swoją wizję o sky-blocku. Również może i zachęciłoby to graczy znudzonych serwerem na powrót do gry. " - nowym sercem serwera będzie na pewno ogarnięcie aktualnej ekonomii serwera która jest u schyłku i wygoniła większość stałych/starych graczy którzy nie widzą sensu w inwestycje na tym serwerze. Aktualnie górują krowiarki które kosztują krocie i zmiana na coś innego musi być albo równie opłacalna albo nie wiem co musiała by dać takiemu posiadaczowi np. 80 spawnerów żeby nie odszedł z powodu zaistniałych zmian. Zarobek jest mega szybki, ale co z tego? Gdzie cały fun z serwera? gdzie w +/- 30min można zarobić ponad 1kk i działać na wyspie.

Jak zwykle się rozpisałem a chodziło tylko o jedną sprawę gdzie zawarłem w nich w sumie dwie.. Pozdrawiam! Thafu Wink
(01-20-2020, 23:21)Thafu napisał(a): [ -> ]A moim zdaniem powinno się coś odświeżyć. Spawn w sobie jest duży i przebiegnięcie z SVIP do sklepu zajmuje chwile a spawn powinien raczej być skromny ale jednocześnie przejrzysty i szybki w poruszaniu się  - tak naprawdę to już walka na "gusta i guściki". Ale tak, jestem za tym aby coś zmienić ew. ustawić stały bonus na spawnie np. Speed II + Jump II i poruszanie się po nim już nie jest takie straszne. (Wtedy trzeba będzie wprowadzić kilka zmian z racji że gracze będą mogli wyskoczyć poza spawn)

A co do " Myślę, że wielu graczy chciałoby zobaczyć nowe serce serwera i zmienić nieco swoją wizję o sky-blocku. Również może i zachęciłoby to graczy znudzonych serwerem na powrót do gry. " - nowym sercem serwera będzie na pewno ogarnięcie aktualnej ekonomii serwera która jest u schyłku i wygoniła większość stałych/starych graczy którzy nie widzą sensu w inwestycje na tym serwerze. Aktualnie górują krowiarki które kosztują krocie i zmiana na coś innego musi być albo równie opłacalna albo nie wiem co musiała by dać takiemu posiadaczowi np. 80 spawnerów żeby nie odszedł z powodu zaistniałych zmian. Zarobek jest mega szybki, ale co z tego? Gdzie cały fun z serwera? gdzie w +/- 30min można zarobić ponad 1kk i działać na wyspie.

Jak zwykle się rozpisałem a chodziło tylko o jedną sprawę gdzie zawarłem w nich w sumie dwie.. Pozdrawiam! Thafu Wink
Myślę że zbudowanie nowego spawnu na tym serwerze to dobry pomysł wrzuce tu może puzniej filmik jak zbuduje spawn który na przykład można wymienić za spawn który jest teraz na tym serwerze.
Argument o poruszanie się jest kiepski, istnieją przecież warpy.

Dla mnie obecny spawn jest zbyt surowy, powinien pokazywać że to przodujący serwer skyblock i nawiązywać wyglądem do rozgrywki (coś w stylu wysp połączonych mostami, nie wiem.)
Zalezy, duzo nawet chce starego spawna spowrotem.... mi spawn tak naprawde jest obojetny, wazne zeby spelnial swoje funkcje.
Stron: 1 2