Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] handel wyspami (kontami)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jestem na nie, niepotrzebne mieszanie, Gandadlux pomniejszył wyspy a wy chcecie zrobić po 3 na gracza. Niepotrzebne zamieszanie i problemy by to wprowadziło.
(07-15-2018, 11:16)Marsu napisał(a): [ -> ]Jestem na nie, niepotrzebne mieszanie, Gandadlux pomniejszył wyspy a wy chcecie zrobić po 3 na gracza. Niepotrzebne zamieszanie i problemy by to wprowadziło.

sorki że zapytam
czemu jesteś przeciwny wszystkiemu? po co ta zakładka "propozycje" skoro tobie wszystko przeszkadza?
Ehhh....

Komus sie cos podoba lub komus nie lulciuk, moze wszystko sie Marsowi na ten moment nie podoba, wiec niech tak juz bedzie ^^.
Jak się komuś odejmuje reputację?

(07-15-2018, 11:16)Marsu napisał(a): [ -> ]Jestem na nie, niepotrzebne mieszanie, Gandadlux pomniejszył wyspy a wy chcecie zrobić po 3 na gracza. Niepotrzebne zamieszanie i problemy by to wprowadziło.

Większości graczom chodzi o komendę /is sell.
Baris26

JA to wylaczylem.... I chyba wlasnie dlatego to wylaczylem....
Czemu Mars ma 43 reputacji, a ja 0?
Tylko konta z potwierdzonym e mailem mogły by sprzedawać kupować wyspy i jakaś wiadomość na email wtedy by szła ale to raczej mało wykonalne
Jeśli pomysł jest głupi lub zniszczyłby ekonomię to się nie dziw, że jestem na nie i nie patrz tylko pod siebie żeby tylko tobie było najlepiej. Sprzedawać wyspy możesz w panelu www za opłatą, jest to dobre, wyobrażasz sobie /ja sell i damrowe zmiany wyspy co chwilę maszynka by oszalała a scamerzy z zachwytu. 3 wyspy? Za mało miejsca macie na kaktusiarki j dyniarki? Jakoś narazie nie widzę za dużo wysp pod wygląd. Narzekacie na lagi a chcecie je powiększyć. Wypowiadałem się w raptem 4-5 postach i twierdzis, że jestestem "we wszystkim" na nie. Są ważniejsze rzeczy do naprawy i dodania niż jakieś bezsensowne "happyhour"
Stron: 1 2