!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdemolowana wyspa i zabawy w chowanego !!!
#1
Proszę o kontakt administrację serwera w celu ustalenia winnego zdemolowania wyspy, a poprzednio zabaw w niewidzialność i podpalanie graczy oraz mapy.
Przypały te działy się na streamie prowadzonym na YT, Twitchu i Mixerze więc niestety ktoś z Państwa zrobił niemiłą reklamę Sky-Blockowi, która poszła w świat. Zapis live z podpaleniami i zabawami w niszczenie wyspy lawą jest na moim kanale.

ADMINISTRACJA SKY-BLOCK.PL proszę o wyjaśnienia nt. niewidzialności gracza i jego wtargnięcia na wyspę !

Pozdrawiam
b4r7hez
Odpowiedz
#2
XDDD tylko jedna osoba może robić takie rzeczy czyli Właściciel Serwera Gandaflux który nie gra za dużo.
Więc tak średnio żeby ktoś ci takie coś zrobił jedynie to mogłeś zrobić sam lub osoba która jest z Tobą na wyspie (W party).


P.S.
Jaka nazwa kanału?
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#3
Prosze pokazac mi jaki kanal i nick w grze, bo zadnej informacji nie podales. To moge sprawdzic co sie odwalilo na twojej wyspie...
Bo pod tym nickiem nie ma nic, co masz na forum, dlatego sie pytam
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#4
https://www.youtube.com/watch?v=XmItowUJZDM

Chociażby cza 1:35:50 !

Wszystkie nasze skrzynki z setkami, rzeczy jak i diamentowymi rzeczami oraz cała plantacja kakao i kilka innych rzeczy - wyparowały.
Odpowiedz
#5
Dobrze, przeanalizowalem to wideo, wiec to niech bedzie lekcja dla reszty graczy:

- Dodajac osoby na wyspie, administracja NIE ODPOWIADA za szkody powstane przez dodanych graczy. Jesli je dodajesz to z glowa! Bo ta osoba z tego momentu co piszesz podpalila cie, jak i mozliwe tez uszkodzila wyspe.
- Dodajcie tylko zaufane osoby, mozna sie kogos z MOD lub HELP popytac, czy cos jest wiadome na temat owego gracza.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#6
SandwichBM, dziękuję za szybką reakcję i za pozytywne rozpatrzenie sprawy.
Dziękuję za cześć odzyskanych dla mnie rzeczy i to drugie !

Co do owych graczy to moja ekipa, która mnie wspiera od dłuższego czasu w streamach na YT.
Okej mniejsza z tym, robię totalną czystkę pod kątem gracz, nawet moim moderatorom się oberwie, ale cóż jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry jak i na YT
b4r7hez
Odpowiedz
#7
Zobaczyłem ten twój link i minuty które podałeś i obejrzałem do końca osobą która Cię podpalała był PrzemoxCzarny, zawsze był za tobą kiedy to się działo i Cię najprawdopodobniej podpalał lawą.
Później schował się za domkiem i podpalił sam siebie,żeby mieć alibi,że to nie on to robi.

Administracja nie może czegoś takiego robić u kogoś na wyspie,więc to od razu wyklucza nas.

Nikt spoza wyspy też nie może niczego niszczyć u ciebie na wyspie oraz nie może wylewać lawy u kogoś na wyspie.Także tylko osoby z twojej wyspy mogą coś takiego robić.

Dlatego też dodaje się do wyspy na własna odpowiedzialność.

Serio zobacz sobie od tego momentu co nam napisałeś i przeczytaj co Ci napisałem na temat PrzemkoxCzarny.



P.S. ShederVN zostanie ukarany za to co pisał na czacie, widziałem tylko te ostatnie 10 minut, ale bez przesady, nie ma dowodów ze Administracja podpala i zaczyna on wyzywać.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika