!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Propozycja bystrości
#11
No to juy wole propozycje Gandafluxa:

- Usunac ranking i punktacje, bol 4 liter odrazu zniknie i nie bedzie ciagle tego tematu od kiedy Islandworld dostal funkcje rankingu i punktacji
[Obrazek: why.png]
#12
To ja mam dla niego jeszcze jeden pomysł, usunąć serwer i nie będzie już żadnych problemów z niczym, najpierw pvp, potem kasyna, teraz ranking, naturalna kolej rzeczy. Jak dla mnie można przejść od razu krok do przodu i usunąć serwer.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#13
Graczboży napisałeś tam we wcześniejszym poście że cobblestone kosztuje 40$ za 1. Pomysl przecież są generatory cobbla więc on jest tani i to bardzo jedynie co zauważyłem z ceną do punktów nie jest proporcjonalne to szkło, według mnie oczywiście.
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#14
Pisałem na podstawie cen w sklepie, no i pomyliłem się, bo chodziło mi o stone bricki.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#15
Mówiąc,że punkty były układane pod cenę, chodziło mi o średnie ceny które są obecnie na rynku. Wiadomym jest,że nie będzie nigdy punktacji ułożonej co do grosza.
#16
Jestem na nie ^^
usuniecie punktacji i rankingu spowoduje, ze sporo graczy przestanie grac bo gra juz bedzie doszczętnie nudna, tak jak pisał graczboży
pierw pvp pozniej kasyna a teraz punktacja
#17
Sariel mi chodzi o to, że to nawet nie oscyluje około podobnych wartości, rozstrzał wskazuje na to, że to są po prostu przypadkowe numerki, można było to zrobić dobrze, a jest zrobione byle jak, na odwal się i to mi tu najbardziej przeszkadza.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#18
Graczboży, zauważyłeś ,ze ta punktacja jest już około 3-4 miesięcy i jesteś pierwszą osobą która ma z tym problem ? Najwidoczniej innym to pasuje.
#19
Nie jestem pierwszy i jak się nic nie zmieni to na pewno nie ostatni, po prostu spora część aktywnych graczy została pobanowana z powodami i bez powodów, a tu masz linki do wątków ludzi, których to obchodziło.
https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=283
https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=338
A i to raczej nie jest tak, że im to pasuje czy nie pasuje, po prostu mają to gdzieś, poza tym wyżej w tym wątku szacowałem ile osób to obchodziło swojego czasu i i tak nic się nie zmieniło wtedy.
Poza tym sądzę, że administracja powinna zostać zwolniona.
#20
CIagle cos jest mylone. Ciagle nie rozumiesz de fakto, ze bloki sa pod wartosci $$$ ustawione teraz.
Duzo zmian juz robilem przez dyskusje ze nie rowno poustawiane. Zrobilem nawet kiedys temat z punktacja do optymalizalizacji to nikt nie chcial sie wypowiadac bo po co, lepiej robic bol dupy i skakac jak szalony..... (ale pewnie temat zginal przez awarie forum)

Moze powiedzcie co do poprawy z punktacja, ale patrzcie na ceny. I potem dopiero dajcie odpowiedz.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika