!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Gracz a stan farm - polepszenie
#9
Poniżej przedstawiam statystyki z forum:

Cytat:Użytkowników: 438

Cytat:Użytkowników, którzy coś napisali: 43.61%

Cytat:Użytkowników dziennie: 1.62

Faktycznie, na forum przebywa dużo GOŚCI - kont niezarejestrowanych, to ja nawet tych ludzi nie będę brał pod uwagę, bo oni nie chcą brać udziału w życiu serwera.
Mniej niż połowa ZAREJESTROWANYCH gdziekolwiek się wypowiedziała.
Trudno o zmiany, jak oni pewnie wchodzą tylko spojrzeć czy jest rekrutacja na helpera, albo wchodzą po prostu z głównej. Jeśli opiekun forum posiada dokładne statystki to może się nimi podzielić.
@Dayen
Mówisz, że kiedyś ludzie dawali radę bez multikont jak były zakazane, zaś Sandwich pisze o tym, że kiedyś nie było w ogóle takiego limitu co do chunku. No więc nie wiem jak pojmujecie kiedyś, jak to ustanawiacie na osi czasu, toteż nie mam jak na to odpowiedzieć  Tongue
Nie mam zbyt wiele farm. Jestem nowym graczem, bo gram tu dopiero tydzień. Mam dwie farmy - kaktusiarkę i mini krowiarkę i już jestem w stanie zauważyć problem, który można łatwo zlikwidować.
Takie kopać ziemię za pomocą łopaty, czy rękoma? Po co sobie utrudniać życie wprowadzając bezsensowny limit, który gracze chcąc i tak złamią!


Wiadomości w tym wątku
RE: Gracz a stan farm - polepszenie - przez Szczechu - 03-20-2019, 15:10
RE: Gracz a stan farm - polepszenie - przez Dayen - 03-20-2019, 17:45
RE: Gracz a stan farm - polepszenie - przez Szczechu - 03-20-2019, 19:14
RE: Gracz a stan farm - polepszenie - przez Fade - 03-20-2019, 19:25
RE: Gracz a stan farm - polepszenie - przez Dayen - 03-20-2019, 21:21
RE: Gracz a stan farm - polepszenie - przez Szczechu - 03-21-2019, 22:43

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika