!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Poblokowanie multikont
#1
Witam.
Rzucił mi się w oczy fakt, że gracze całkowicie prawnie mogą zakładać multikonta, nabywać konta innych, czy też sprzedawać swoje. Nie ukrywam - zadziwiło mnie to. Wyjaśnię dlaczego. Istota możliwości zmiany konta MOŻE wzbudzać u graczy poczucie braku wartości regulaminu serwera. Może im się wydawać, że nawet jeśli powinie im się noga i coś przeskrobią, to i tak wrócą na serwer na multikoncie. W sklepie WWW zauważyłem usługę jaką jest zdjęcie banicji. Nasuwa mi się w tym momencie jedno pytanie: dlaczego graczom dozwolone jest takie wymigiwanie się od kary? Założę się o kratę piwa, że tak jest - ze gracze w ten sposób omijają kary. (przykładowo - ktoś dostanie knebla na miesiąc, to przerzuci siebie wraz z majątkiem na drugie konto i problem z głowy, no albo kupi unbana). Ponadto przez pozwalanie na multikonta u gracza zaburza się świadomość własnej identyfikacji. Ja jestem zdania, że każdy powinien mieć swój nick, co uniknie ambarasu i zbędnych komplikacji. 

Propozycję proszę potraktować jako temat dyskusyjny, ale także jako samą propozycję - zablokowania możliwości grania na multikontach i usunięciu usługi unbana ze sklepu premium.

Pozdrawiam i zapraszam do wyrażania własnych zdań.
#2
Jest to bezsensu ponieważ większość graczy ma multikonta nawet osoby z administracji więc no jakby był zakaz multikont 100banow+ by się posypało
A co do kupna ub jest ono dobrym elementem ponieważ aby kupić takie ub trzeba wydać pieniądze z prawdziwego życia czyli że za karę na serwerze i za ub trzeba płacić w realnym życiu
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#3
(03-10-2019, 20:48)| DZBAN | Fade napisał(a): Jest to bezsensu ponieważ większość graczy ma multikonta nawet osoby z administracji więc no jakby był zakaz multikont 100banow+ by się posypało
A co do kupna ub jest ono dobrym elementem ponieważ aby kupić takie ub trzeba wydać pieniądze z prawdziwego życia czyli że za karę na serwerze i za ub trzeba płacić w realnym życiu

To nie problem tak to rozegrać, żeby nie zostali poszkodowani niewinni. Zakładam, że blokowanie multikont odbywałoby się stopniowo i gracze mieliby określony czass na ustatkowanie się na jednym koncie. Nie, kupno ub nie jest dobrym elementem, bo nie przyniesie to żadnych pozytywnych skutków poza przyrostem portfela właściciela. Zresztą wiadomo kto gra na serwerze i wygląda to pewnie tak, że taki Marek2003 bierze pieniądze od rodziców i wydaje je na unbana - ZERO refleksji nad zbanowaniem.   Huh
#4
I tak I nie....


Tak, jesli chodzi o to, ze gracze moga sie wymigac od kary.

Nie, jesli chodzi o problemy....
Serwer ma swoje lata, tez problemy z zasiegiem respu, kaktusiarki i tak dalej. Gdyby nie multikonta.... To nie wiem czy bysmy byli w tym samym miejscu.
Szczechu, jesli decydujemy sie na bardzo ostre kary, to zakazy gry. All konta leca i osoba potem moze sobie na wszystkich ub kupowac jak chce ich uzywac. Tak naprawde na ten moment nawet sam nie mialem z tym problemu.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika