!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zarabianie na skórze
#1
Myślę że zmniejszenie ceny skóry to konieczność... Ekonomia serwera jest w ruinie, nie jest dobrze że 2 graczy [nie sumując ich majątku] ma więcej pieniędzy niż cały serwer łącznie, dlatego że ma kilkanaście spawnerów krów. Jest to karygodne że w kilka chwil, bez żadnego wysiłku, można tak się wzbogacić a inni gracze jedzą gruz. Rozumiem że zarabianie na skórze musi być korzystne bo $$$$ dla serwa ale już teraz w najlepszym momencie gra 70 osób między innymi przez takie decyzje xD -50% przynajmniej ceny skóry w skupie to byłaby dobra decyzja.
Pozdro Zapraszam do dyskusji i merytorycznej argumentacji
#2
Jestem za ale niestety ciężko mi dotrzeć do naszego Gandafluxa by zmienił cenę skóry więc może ktoś jeszcze się wypowie ?
#3
Musze przyznac ten problem... Tylko ja sie boje tego kroku....
Tylko Ganda musi sie do tego zdecydowac

Zakup duzo tych spawnerow za realne $$$ (bo duzo ma pieniadze w realu i duzo sobie tego kupilo)....
+
Zmiejsz ceny...
=
Afera....

Trzeba cos z tym zrobic... Bo to za bardzo robi "disbalance ekonomii".
Tylko ryzyko afery jest bardzo duze.

Kanapka
[Obrazek: why.png]
#4
Ignorując wszelkie problemy dotyczące kontaktu z właścicielem faktem jest, że takie osoby dosyć mocno utwierdzają w przekonaniu, że serwer jest Pay2Win. Cena skóry powinna zostać zredukowana, co przyniesie profit w postaci lepszej, sprawiedliwszej ekonomii. Ponadto osoby, o których mowa, dokupią po prostu więcej spawnerów, a to oznacza zysk dla właściciela.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#5
Co znaczy Afera ? Liczy się dobro 2 graczy czy całego serwera ?
#6
(07-01-2018, 00:50)EniNova napisał(a): Co znaczy Afera ? Liczy się dobro 2 graczy czy całego serwera ?

Ja nie napisalem "ze 2 osob", tylko ze moze stac sie ogolna afera...

Ale jestem za, zeby to zmiejszyc o minimum 50%
[Obrazek: why.png]
#7
Ewentualne afery nie mają znaczenia. Zawsze jest tak, że wiele osób będzie przeciwko, ale ostatecznie i tak się z tym pogodzą. Wystarczy zamknąć oczy i poczekać.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#8
(07-01-2018, 00:52)SandvichBM napisał(a):
(07-01-2018, 00:50)EniNova napisał(a): Co znaczy Afera ? Liczy się dobro 2 graczy czy całego serwera ?

Ja nie napisalem "ze 2 osob", tylko ze moze stac sie ogolna afera...

Ale jestem za, zeby to zmiejszyc o minimum 50%

Po prostu niech jest w cenie innych itemów wypadających ze spawner-ów tj. 300-400 $ za 100 szt.

Aferować mogą się tylko Ci którzy kupili mnóstwo spawnerów krów a jest ich "nie wielu" więc nie widzę problemu.
Z taką ilością spawnerów również zarobią gdy skóra będzie po 300/400 $
#9
Witam. taka moja propozycja jesli cena ma sie zniżyć  to co sądzicie gdyby pare typów zarobku dla graczy na wyspach bylo by darmowe?
chodzi mi np kaktusy trzcina itp beda dla kazdego gracza poprostu za darmo? pozdrawiam
#10
(07-03-2018, 20:09)point547 napisał(a): Witam. taka moja propozycja jesli cena ma sie zniżyć  to co sądzicie gdyby pare typów zarobku dla graczy na wyspach bylo by darmowe?
chodzi mi np kaktusy trzcina itp beda dla kazdego gracza poprostu za darmo? pozdrawiam

Ale przepraszam bo nie rozumiem, gdzie miały by być te sklepy ?


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika