!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocen Administracje!
#1
Ocen administracje sky-block.pl

Ocenienie administracji nie jest az takie ciezkie, ale dzieki temu mamy lepszy humor wiedzac czy ktos nas chwali albo nawet sie wkurzyc, bo ktos nas nie lubi. (Hehe).

Jak juz oceniacie to juz kompletna administracje kochanii :3
[Obrazek: why.png]
#2
moim skromnym zdaniem... takie... mocne... 9/10 Big Grin
A tak serio to jest naprawdę okej, tylko że szkoda, że sam się nie dostałem (huehuehue Tongue)
Śmiało można was chwalić, bo robicie naprawdę super robotę Wink
#3
Generalnie brakuje mi czasami luzu u dwóch modów, ale tak ogólnie to swoją robotę wykonują dobrze i starannie.OlasOne dla mnie trochę za poważna tak jakby w urzędzie siedziała.
#4
profesjonalizm na poziomie zera, brak pomysłów na rozwój forum. Stoicie cały czas w miejscu.
[Obrazek: T0cASkc.gif&key=2c1170129d998d5d4946f828...e385d41ae8]
#5
Aż mi wstyd oceniać nic sie nie dzieje stoicie w miejscu tak naprawde.
#6
@Szybki111PL, zamiast mi napisac z pomyslami na forum lub nawet i na pw to lepiej byc cicho. Rozumiem to ze "brak pomyslow", ale gracze nie wiedza co ja robie na konsoli i co robie z forum. Forum jest po cichu usprawniany. Nowe funkcje co nawet zaczeliscie uzywac to jest dzieki mnie. Wiec przemysl. I tak, pracuje nad nowym designem, bo tego nie lubie.


@TenZMetina zanim moze cos powiesz, to moze opisz w jakim sensie stoimy w miejscu?
[Obrazek: why.png]
#7
#Placz i obraza bo nie dostali rangi.
Btw. Gdyby dostali to by była zapewne najlepsza administracjia ever.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#8
temat zamykam, bo widze ze to nawet sensu nie ma.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika