!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista problemów i błędów
#11
(07-28-2018, 17:55)tomaszek123321 napisał(a):
(07-28-2018, 17:31)WokeDoge napisał(a): Mam Premium, skina w grze widać ale na głowach już nie. Niewiem czym to jest spowodowane, mam tak od dłuższego czasu.

Spróbuj zmienić wersję mc jak grałem na 1.7.2 to nie było główek widać a zmieniłem na 1.7.10 i już widać

Na Stronie w Rankingu też nie widać mojego skina. Zmiana wersji nie pomaga.
[Obrazek: WokeDoge.gif]
Odpowiedz
#12
Gandaflux tłumaczył, że skinów nie widać gdyż są jakieś limity z mojang
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
Odpowiedz
#13
Cześc wszystkim ! jestem nowy.. mam problem ,a mianowicie nie mogę pisać na czacie serwera, gdy próbuje coś wysłać pisze mi : Nie można wysłać wiadomości ...
No i jak się loguje to mam 3 konta... kiedyś daaaaawno temu grałem na tym serwerze ,ale żadne nicki nie są moje ( chyba kuzyna ) czy to przez to ?
Mam orginała. Tak wysłałem emaila dotyczącego kont do Gandafluxa.
Odpowiedz
#14
Problem YsmirDovah byl:
Wylaczony chat w ustawieniach clienta minecrafta: Multiplayer, a komendy mial tylko zezwolone.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#15
    Zauważyłem, że na tym serwerze endermany mogą wziąć ze sobą jakikolwiek stały blok. Przesyłam zdjęcie mojej dyniarki gdzie widać że pistony zniknęły. A już kilka razy widziałem endermana z innym blokiem niż ziemia.
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#16
(06-24-2020, 12:35)Lolek00709 napisał(a): Zauważyłem, że na tym serwerze endermany mogą wziąć ze sobą jakikolwiek stały blok. Przesyłam zdjęcie mojej dyniarki gdzie widać że pistony zniknęły. A już kilka razy widziałem endermana z innym blokiem niż ziemia.

Akurat kwestia znikających pistonów to nie jest wina jedynie enderman'ów (nie twierdzę, że w tym przypadku nie może być inaczej). Ale jeśli podejdziesz do miejsca, w którym powinien stać piston, możliwe że będziesz widział obramowanie jakby jakiś blok tam był, a żadnego bloku tam nie widać. To akurat jest błąd w kwestii mechanizmów na serwerze. W takim przypadku warto zwolnić wszelkie mechanizmy, a załączenie pistonów powinno być wykonywane z dłuższym sygnałem niż pojedynczy "tik". W prostszym rozumieniu - sygnał dochodzący do przedmiotu sterowanego redstonem powinien być chwilę podtrzymany, a nie pojawić się i od razu zniknąć, bo to może generować takie błędy. Najprostszy sposób? Postawienie repeatera na linii zasilania i opóźnienie go o jedno kliknięcie prawym przyciskiem na nim (przesunięcie suwaka o 1) co spowoduje chwilowe podtrzymanie sygnału w układzie. Smile
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika