!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TeamSpeak i pożegnanie
#1
Witam, 
piszę jako PolishRasta (znany także jako HiJoe).

Po wielu latach administrowania serwera TeamSpeak, dokładania wszelkich starań w funkcjonowanie, ciągłe zmiany, a także sporą aktywność, zostałem zdjęty z rangi.
Częściowo na własne życzenie, gdyż wyraziłem swoje zdanie.
Przez wzrost znaczenia serwera Discord, uznałem, że jest to zbyt duża konkurencja dla rozwijanego przeze mnie serwera TeamSpeak, chociaż stabilność działania oraz bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników pozostawia wiele do życzenia. Także brak wsparcia ze strony Administratora zaważyły o mojej decyzji. 
Nieudolność odebrania mi rangi (odebranie WSZYSTKICH możliwych rang oraz odebranie manualne uprawnień) świadczy jedynie o pewnego rodzaju zawiści, a także pogardzie w stosunku do mojej osoby. Przez prawie 6 lat bardziej i mniej aktywnej gry, uczestniczeniu w życiu serwera, po kilkukrotnym byciu Moderatorem, nie usłyszałem nawet jednego słowa "dziękuję".
Już sama ranga "TS" posiadająca takie same uprawnienia jak Gracz, by spowodowała pewnego rodzaju reklamę TSa, a także wyróżnienie mnie za starania włożone w rozwijanie serwera Sky-Block.pl
Wkład czasu, ogrom pomysłów podrzucanych w celu uprawienia serwera, często były ignorowane, a moja osoba była odsuwana na drugie pole.
Bezinteresowna pomoc z mojej strony, a także użyczanie własnych, opracowanych wartości liczbowych używanych w systemie TSa zdały się na nic.
Ze swojej strony pragnę tylko podziękować za tyle wspólnych lat wspólnej działalności, za mnóstwo słów otuchy ze strony Graczy, wspierania mnie, za ogrom uśmiechów.
Szkoda, że jestem zmuszony pożegnać się z serwerem w ten sposób, bez jakichkolwiek podziękowań, tylko przez wyrażenie swojego zdania. 
Nie mam absolutnie za złe nikomu, chociaż wiem, że byłem ostro krytykowany prawdę mówiąc za nic.
Mam mieszane uczucia co do usytuowania pewnych Moderatorów i Administratorów TeamSpeak oraz Minecraft, gdyż próżność i dwulicowość zaważyły także o mojej decyzji.

Przepraszam za wszystkie niedopatrzenia z mojej strony i dziękuję jeszcze raz za tyle wspaniałych lat współpracy.
Opuszczać serwera nie mam zamiaru, ale przenoszę się bardziej w tryb incognito i będę aktywny w ilości bliskiej zeru. 


Pozdrawiam,
PolishRasta
#2
Dziękuję Ci za poświęcony czas na stworzenie, modyfikacje i naprawę po grasowaniu pewnej nieogarniętej osoby na ts.
Discord to nie jest duża konkurs dla ts, tam chodzi bardziej o chat a znaczna większość graczy rozmawia na ts. Nie można popadać w monopolizm. Odezwij się czasem Smile
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#3
Musze sie z Marsem zgodzic jesli chodzi z roznica ktora jest pomiedzy Discord a Teamspeak3

Jesli chce gadac, to juz lepiej wole teamspeak3 dlaczego? Moge dane nie sa sprzedawane.
Duzym plusem akurat discorda sa grupy, chaty i przesylanie plikow, pisanie wiadomosci tekstowych do prywatnych osob.

Akurat teamspeak3 zyl, nadal bedzie zyc. Dlatego jest discord i teamspeak.

Musze ci Rasta chociaz podziekowac, iz rozwijales tego teamspeaka.
Chociaz tak mam malego focha ze mi range bez potrzeby tam zabierasz xD.

Zycze ci milej drogi w zyciu i rozwinieciu swojej umiejetnosci teamspeak na innych serwerach ktory bardziej to docenia.
[Obrazek: why.png]
#4
Z tego co udało mi się dowiedzieć to nikt Ci niczego nie zabierał, Ganda tylko na prośbę SandvichBM zaktualizował ts3 bo nie niemożna było na niego wejść.
#5
(09-09-2018, 21:18)EniNova napisał(a): Z tego co udało mi się dowiedzieć to nikt Ci niczego nie zabierał, Ganda tylko na prośbę SandvichBM zaktualizował ts3 bo nie niemożna było na niego wejść.

Skąd pewność, że chodzi o Gandę?

Nie chodzi tylko o TSa, ale także o sam fakt, że już zwyczajnie męczy mnie atmosfera
#6
Kolejne odgrzewanie tematów z września...
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika