!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#38
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: seweryn152


Wiek: 14 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie: jazda na rowerze po mieście około 10km z kolegami, granie na sky-block.pl  , pływanie  , spacery , bawienie się grafiką w gimpie

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Zacząłem grać od czerwca w wakacje codziennie ale jak szkoła to tylko pt po szkole sob niedz

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie ? Tak mam ts3 i discorda tylko gdy aktualizacja discorda to problem ale mikro mam ok

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Kontakt z administracjo taki średni sam nie wiem

Dlaczego chce zostać Helperem ? Bo lubię pomagać innym i nawet pomogłem kilku gościom robić kaktusiarkę i dlatego lubię pomagać ludziom

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Nie panikuję patrze w która stronę szłem jak zapomniałem to sprawdzam mech jak jest na północy to idę na południe lub idę do światła

Mam nadzieje, że dostane to rangę Wink Pozdrawiam Seweryn :Smile   oraz całą administrację :Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez seweryn152 - 09-04-2018, 18:59

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika