!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#37
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: ShadowPCH

Wiek: 19 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Sport, Siedzenie przez komputerem (granie, oglądanie filmów, słuchanie muzyki), Jazda na rowerze+Pokemon GO

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Zacząłem grać gdzieś od początku tego roku, 2 miesiące wakacyjne miałem przerwę (praca), teraz mam wolny czas wiec jestem na serwerze codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Niestety, jestem w stanie, ale bez użycia mikrofonu :/ (tymczasowo)

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Jedyny kontakt jaki mam to tylko w grze

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Po prostu lubię pomagać innym ludziom nie tylko w Internecie ale tez w ,,Real Life". Boli mnie to gdy widzę nowych graczy na serwerze którzy nie wiedzą jak zacząć a większość nie chce im pomóc :/

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Szczerze, 50% wydałbym na różnego rodzaju schroniska zwierzęce a resztę wydałbym na potrzeby rodzinne. No i może 1% na serwer ^_^

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Bez paniki idę w jednym kierunku mając nadzieje ze w końcu spotkam jakąś osobę, drogę, szlak lub koniec lasu

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku, oraz szanse na wykazanie się w praktyce Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez ShadowPCH - 09-03-2018, 14:03

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika