!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#30
                                                                                                   Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: CzarnyMeister

Wiek: 18

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:  W czasie wolnym lubie spotkać się ze znajomymi, zagrać w różnego rodzaju gry, a także spędzić czas z rodziną.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?  Na serwerze już grałem kilka razy. Pierwszym nickiem był markus123a1 kiedy spawn był jeszcze z półpłytek stona Big Grin. Jeżeli chodzi o obecny czas gry gdy powróciłem na serwer jest to około miesiąca a loguje się codziennie i gram około 3/4 godzin czasami nawet więcej.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Tak, jestem w stanie być aktywny. ponieważ posiadam obydwa programy od długiego czasu i korzystam z nich codziennie. Więc nie będzie problemu w udzieleniu pomocy na Discordzie bądź TeamSpeaku.

Jaki masz kontakt z administracją serwera? Mój kontakt z Administracją jest zadowalający wydaje mi się. Rozmowa przebiega w miłej atmosferze.

Dlaczego chcesz zostać Helperem? Chciałbym zostać helperem ponieważ uważam że mógłbym wnieść coś od siebie na serwer. Pomagałbym innym graczom i wychodziło by mi to lepiej niż do tej pory. Jestem aktywny także w nocy. Oczywiście nie miałbym problemu z kontaktowaniem się z Gandafluxem.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych? Część kwoty bym wydał na mieszkanie na studiach i na utrzymanie. Kolejną część kwoty bym dał swojej rodzinie, a reszte wpłaciłbym na konto oszczędnościowe alby powoli powiększać tą sume i mieś jakieś zabezbieczenie na przyszłość.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? Próbowałbym dotrzeć do jakiejś drogi którą bym podążał i szukał kogoś kto by mógł mi pomóc w postacie pożyczenia telefonu bądź wskazania właściwej drogi.
                                                                                                                                         Pozdrawiam
                                                                                                                                                 Markus


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Czarny - 08-30-2018, 18:17

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika