!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#20
Heart 
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Vasylek

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Bardzo lubię gry komputerowe w które az za dużo gram, próbuje bawić się przeróżnymi komendami w cmd, bądź wychodzę z przyjaciółmi na miasto. Interesuje się informatyką po rodzicach-informatykach którzy zarazili mnie fascynacją nad komputerami różnych rodzajów, od tych retro z w95 az po te z w10.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: zacząłem grać dawno, może w 2014 roku? od 2016r. miałem przerwę dwuletnią, po której powróciłem i gram po kilka godzin dziennie od lipca.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jestem ciągle aktywny na discordzie, Teamspeaka także mam włączonego w razie jakichś problemów Smile

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Myślę, że dobry, zawsze się z każdym dogaduję. Big Grin

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Chciałbym zostać helperem aby pomagać administracji w pilnowaniu porządku na serwerze, który zakłócają niektórzy gracze, którzy wyzywają kogo popadnie, oraz pomagać tym, którzy czują się z jakąś sprawą pokrzywdzeni. Jako iż jestem bardzo aktywnym graczem, oraz zawsze gdy gracze pytają o komendy, i różne rzeczy typu: "ile kosztuje SVIP" zawsze na nie odpowiadam, ponieważ nie chcę aby administracja się na ten temat co chwilę wypowiadała, gdyż mają większe sprawy na głowie. Myślę, że będę dobrze sprawował się na tej posadzie.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:Jakbym wygrał milion złotych myślę że wpłaciłbym większość pieniędzy na lokatę, aby wypłacić te pieniądze jak będę pełnoletni. Po osiągnięciu pełnoletności zainwestowałbym te pieniądze we własną firmę i planuję zostać młodym biznesmenem.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?: Zachowuje zimną krew i zaczynam szukać drogi asfaltowej, gdy już taką znajdę próbuje zatrzymać jakieś auto, poprosić o dokładną lokalizacje i skorzystanie z telefonu i zamówienie taksówki, czy zadzwonienie do przyjaciela aby po mnie przyjechał.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Vasylek - 08-29-2018, 20:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika