!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#21
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Hardwell

Wiek: 16 ( za 4 miesiące )

Co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w piłkę nożną , Grać w gry , 

Zainteresowania : Motoryzacja , Samochody , Motory itp.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od ponad 4lat staram się na codzień ale nie zawsze dam rady.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście zawsze jak ktoś potrzebuje pomocy albo chce porozmawiać.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Uważam że bardzo dobry ponieważ staram się być wobec nich miły.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Ponieważ chce pomagać nowym graczom i również starym i również chciałbym dopilnowywać żeby była miła admosfera na serwerze i aczkolwiek nikt się nie wyzywał na czacie.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Napewno rozwalę na jakieś głupoty których później będę żałował.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Nie mam pojęcia nigdy nie byłem w takiej sytuacji i nigdy nie chce być.
#22
Twój główny nick na serwerze: xRotkiwAka1337
Wiek:16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Hmmm, spotykam się ze znajomymi, uprawiam sporty, naprawdę wiele.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od ponad 2lat, dosyć często, ale przecież nie liczę ;p

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Raczej trudno o to, ale bym się postarał.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Głównie przez serwer, Marsa bodajże mam na steamie, do paru osób mam maile, nie raz coś zgłaszałem

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Denerwują mnie już ludzie którzy okazują 0kultury na chacie, zabijają na wyspach, chciałbym zrobić z tym porządek.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Jakieś 50tysięcy bym po prostu wydał,a reszta poszłaby na lokatę. Może jeszcze podróż do stanów, bo moje stany czasem to przesada Big Grin

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? Dzwonie do mamy
#23
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: ProMurzynJP

Wiek: 13

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Wyjazdy z kolegami nad jezioro , jazda na rowerze oraz granie w piłkę , i interesuje się informatyką . W wolnym czasie lubię grać w różne gry komputerowe

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Ok. 6 lat | 5-7h

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Tak jest to możliwe

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Myśle że dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?Tongueonieważ lubie pomagać ludzią w różnych sprawach

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: 50% przelałbym na chore dzieci a reszte bym zainwestował w własną firme

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?: Na początku bym zaczął od poszukania mechu na kamieniach , drzewach by wiedzieć w którą strone jest północ . Już raz taką sytuacje przeżyłem z kolegami ok. 20 godziny słyszeliśmy różne zwierzęta . Byliśmy na rowerach to szukaliśmy znaków namalowanych na drzewach i za nimi jechaliśmy i wyjechaliśmy na koniec miasta .
#24
Podanie na range HELP

Twój główny nick na serwerze:  Zaad

Wiek: 19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:  Do zainteresowań należy boks który trenuje już od 2014 roku, gotowanie, kobiety. Wolny czas spędzam przed komputerem, wychodzę na trening, biegam. 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:  Na serwerze gram już pare dobrych lat, nie umiem tego dobrze określić. Czy często gram? Większość swojego wolnego czasu spędzam przed komputerem, nawet do 12+ godzin.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:  Jestem w stanie być aktywny na ts podczas korzystania z komputera. 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?:  Kontakt z administracją serwera jest na 5+.                                                      Serwer > Teamspeak3 > Steam ( MARS ) 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:   Jestem bardzo często online a co z tym idzie możliwość panowania nad kulturą na czacie. Potrafię rozwiązać problemy spokojną rozmową z kulturą bez trzymania jakiejkolwiek strony. Moja praca jako kelner przypomina trochę range HELP. Sprawdził bym się bardzo dobrze na owym stanowisku. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:  Dał bym część dla rodziców. Kupił bym sobie sprzęt do grania a resztę bym w coś zainwestował.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?:  Wchodząc wcześniej do lasu kierunek wyznaczam za pomocą położenia słońca. Wtedy nie ma opcji by się zgubić. No chyba że jest zachmurzenie to wtedy ide po prostu przed siebie aż znajdę przewody wysokiego napięcia lub drogę.
#25
Twój główny nick na serwerze: Tokit

Wiek: podchodzę pod 17 

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moim dużym zainteresowaniem jest piłka nożna. Uwielbiam uprawiać sport i być w ciągłym ruchu.Grając w piłkę nożną spełniam swoje marzenia i czuję w głębi siebie dużą satysfakcję. Moim marzeniem jest zawodowa gra w piłkę nożną. Sport jest moją pasją więc spędzanie czasu na boisku i na świeżym powietrzu sprawia mi ogromną przyjemność. Piłka nożna jest sportem,który sprawia mi dużo zabawy i radości. Oprócz sportu lubię również grać w gry komputerowe lub oglądać telewizję.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?: Na serwerze gram od 3 lat. Jestem aktywny każdego dnia po kilka godzin. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Oczywiście, że tak nie jest to dla mnie żaden problem.

Jaki masz kontakt z administracją serwera?: Kontakt z administracją mam Bardzo Dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem?: Na serwerze spędziłem dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, czy małym przelewem na ich konto. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serwerze. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy. Chciałbym się sprawdzić w takiej roli.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?: Najlepiej takie pieniądze zainwestuję w aktywo, które sprawi, że będę na nim zarabiał. I dopiero z tych zarobionych pieniędzy kupię to o czym zawsze marzyłem lub przeleję pieniądze na cele charytatywne.


Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz?: Gdy się zgubimy w lesie myślę że powinniśmy się wrócić i iść tą trasą co przyszliśmy albo zadzwonić po pomoc, można też wejść na drzewo i rozejrzeć się gdzie jest koniec lasu, na pewno nie można krzyczeć i biegać po lesie, panikować czy czekać z pewnością że ktoś znajdzie nas.
                                                                                                                 Pozdrawiam!
#26
Star 

Twój główny nick na serwerze: tomaszek123321

Wiek: 17 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: -Sport głównie triathlon -mincraft. W wolnym czasie lubię sobie pograć w mincrafta na sky-blck.pl a poza tym wolny czas spędzam aktywnie: pływanie, jazda na rowerze, bieganie.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Na sky-block.pl gram już ponad 3.5 roku co ciekawe cały czas na tym samym nicku, gram 3-7h dziennie (w wakacje) a w roku szkolnym od 1h do 4h.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jeśli będzie taka potrzeba to oczywiście będę aktywnym na ts-ie i discordzie.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Kontakt z administracją serwera mam dobry głównie z SandwichBM i EniNova zawsze można liczyć na ich pomoc.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Chciałbym aby serwer stał się lepszym i chciałbym również pomóc reszcie administracji w pilnowaniu porządku na serwerze.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: Założył bym firmę organizującą zawody sportowe (komercja) kupiłbym mały dom i samochód. Resztę pieniędzy przeznaczył bym również na akcje charytatywne.


Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?: Zawracam i idę w tą samą stronę z której przyszedłem. (dobrze się orientuje w terenie)

Pozdrawiam: Tomasz
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
#27
Twój nick na serwerze: Dollarek
Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moje zainteresowania to piłka nożna gdy mieszkałem w Polsce grałem dla klubu. Lubie jeździć na deskorolce, rowerze itd. wolny czas spędzam głownie na serwerze.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Zacząłem grać 3 lata temu ale miałem przerwę i gram teraz od kilku tygodni. średnio spędzam 1-2h na serwerze.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jasne.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę ze kontakt mam dobry szczególnie z Sandwichem.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Lubię pomagać innym graczom przy okazji bym mógł trochę pomóc moderatorom.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Jeśli bym wygrał to bym zainwestował w swoją przyszłość, pomógł rodzinie i jakieś fundusze oddałbym na cele charytatywne.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Szedłbym przed siebie aż w końcu bym wyszedł Big Grin
#28

WITAM
Karta Rekrutacyjna                                        

Twój główny nick na serwerze: PawelApollo

Wiek:14 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: spotykam się z przyjaciółmi, jeżdżę rowerem z moja ekipa, uprawiam amatorski DownHill oraz tzw. Mtb Stunt

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Gram na serwerze od roku 2013 czyli jakieś 5 lat

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Na ts mogę przebywać bardzo często gdy będę chodzil do szkoły to będę online tak od 17godz.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? kontakt mam nawet ok bardzo ich lubie oraz pozdrawiam Big Grin

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Ponieważ często jestem długo online na serwerze bo coś tam buduje i ogólnie, i chcę żeby na tym serwerze panowała kultura.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? zakładam sklep Tesco/Biedronke na mojej wsi, wtedy zysk z tego byłby zadowalający ponieważ żeby jechać ode mnie do biedronki czy tesco trzeba jechać ok 20km a tak to ty było 2km Big Grin

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Rozpalam ogień i szukam jakiegoś miejsca na nocleg żeby przetrwać w razie jakby jakies dzikie zwierzęta mnie napadły Big Grin


Pozdrawiam PawelApollo
#29
Twój główny nick na serwerze : OlasOne

Wiek : 18

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym : Łapać pokemony i chodzić na karaoke

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze? : Co najmniej 3 lata

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? : Oczywiście

Jaki masz kontakt z administracją serwera? : Bardzo dobry jak nie celujący 

Dlaczego chcesz zostać Helperem? : Ponieważ jestem osobą z dużą ilością wolnego czasu, często pomagam nowym graczom, a z rangą byłabym o wiele bardziej widoczna i mogliby od razu pisać do mnie bez zbędnego zaśmiecania czatu. Pilnowałabym kultury oraz porządku na serwerze.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych: Na pewno od razu starałabym się o wizę, poleciałabym do Las Vegas wydać trochę w kasynie, pojechałabym zobaczyć wielki kanion, wodospad Niagara, pozwiedzałabym Los Angeles i słynne San Francisco braci Golec. Resztę wygranych pieniędzy zainwestowałabym, jeszcze nie wiem w co, ale na pewno znalazłabym coś odpowiedniego.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? : Wyciągam kompas od taty który zawsze mam przy kluczach.

Uszanowanko Ja
#30
                                                                                                   Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: CzarnyMeister

Wiek: 18

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:  W czasie wolnym lubie spotkać się ze znajomymi, zagrać w różnego rodzaju gry, a także spędzić czas z rodziną.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?  Na serwerze już grałem kilka razy. Pierwszym nickiem był markus123a1 kiedy spawn był jeszcze z półpłytek stona Big Grin. Jeżeli chodzi o obecny czas gry gdy powróciłem na serwer jest to około miesiąca a loguje się codziennie i gram około 3/4 godzin czasami nawet więcej.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Tak, jestem w stanie być aktywny. ponieważ posiadam obydwa programy od długiego czasu i korzystam z nich codziennie. Więc nie będzie problemu w udzieleniu pomocy na Discordzie bądź TeamSpeaku.

Jaki masz kontakt z administracją serwera? Mój kontakt z Administracją jest zadowalający wydaje mi się. Rozmowa przebiega w miłej atmosferze.

Dlaczego chcesz zostać Helperem? Chciałbym zostać helperem ponieważ uważam że mógłbym wnieść coś od siebie na serwer. Pomagałbym innym graczom i wychodziło by mi to lepiej niż do tej pory. Jestem aktywny także w nocy. Oczywiście nie miałbym problemu z kontaktowaniem się z Gandafluxem.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych? Część kwoty bym wydał na mieszkanie na studiach i na utrzymanie. Kolejną część kwoty bym dał swojej rodzinie, a reszte wpłaciłbym na konto oszczędnościowe alby powoli powiększać tą sume i mieś jakieś zabezbieczenie na przyszłość.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? Próbowałbym dotrzeć do jakiejś drogi którą bym podążał i szukał kogoś kto by mógł mi pomóc w postacie pożyczenia telefonu bądź wskazania właściwej drogi.
                                                                                                                                         Pozdrawiam
                                                                                                                                                 Markus


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika