!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiarka u DumnyUhowiak
#1
Szanowni Państwo, Kochani moi chciałbym serdecznie przedstawić wam ZARABIARKE NA KAKTUSACH u mnie a właściwie u gracza DumnyUhowiak. Najprawdopodobniej jest to największa i dająca najlepsze zyski w dłuższym okresie czasu zarabiarka a ma do zaoferowania:
-104,496 kaktusów pracujących na zarabiarke
-Spawn z 120 podwójnymi skrzyniami obok siebie zapomnij o głupich korytarzach,wszystko jest blisko (w najbliższym okresie czasy zostanie przebudowany na jeszcze lepszy)
-Właściciel wyspy często dba o resp kaktosów jedżąc w okół kolejką
-Nasza cena kaktusów to 0.5 a na warp skup 2 (niektórzy twierdzą inaczej ale chyba nie są into matematyka policzcie sami)
-Wyspa jest otwarta offline więc można kupować kiedy się chce.
Zalecamy kupowanie chodząc po kaktusiarce i klikając rożne skrzynki lejki nie zdążą wszystkiego napełnić i kaktusiara pracuje nierównomiernie, serce mi się kraje jak ludzie klikają na puste skrzynie a obok jest cały rząd pełnych. Kolejny protip skrzynie na dole najpierw są napełniane.
Jak na razie to tyle mam nadzieję że ZAROBICIE MILIONY na mojej kaktusiarce.
Pozdro od młodszego brata.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika