!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdemolowana wyspa i zabawy w chowanego !!!
#7
Zobaczyłem ten twój link i minuty które podałeś i obejrzałem do końca osobą która Cię podpalała był PrzemoxCzarny, zawsze był za tobą kiedy to się działo i Cię najprawdopodobniej podpalał lawą.
Później schował się za domkiem i podpalił sam siebie,żeby mieć alibi,że to nie on to robi.

Administracja nie może czegoś takiego robić u kogoś na wyspie,więc to od razu wyklucza nas.

Nikt spoza wyspy też nie może niczego niszczyć u ciebie na wyspie oraz nie może wylewać lawy u kogoś na wyspie.Także tylko osoby z twojej wyspy mogą coś takiego robić.

Dlatego też dodaje się do wyspy na własna odpowiedzialność.

Serio zobacz sobie od tego momentu co nam napisałeś i przeczytaj co Ci napisałem na temat PrzemkoxCzarny.



P.S. ShederVN zostanie ukarany za to co pisał na czacie, widziałem tylko te ostatnie 10 minut, ale bez przesady, nie ma dowodów ze Administracja podpala i zaczyna on wyzywać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zdemolowana wyspa i zabawy w chowanego !!! - przez Sariel - 04-06-2019, 03:13

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika