!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] _Zarabianie_
#2
Odpowiedziałem Ci już raz po co piszesz to samo? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie wiesz co to recydywa za nie pierwszy taki wybryk? Skoro to głupia gra komputerowa to czemu w nią grasz i piszesz bezsensowne referaty w których powtarzasz się  i pogrążasz. Działam na szkodę serwera? Zapytaj się ile jest wprowadzonych tu moich pomysłów. Piszesz kompletne pierdoły nawet nie wiedziałeś, że to ja bo twój koleżka do mojego multi pisał "Myślisz, że jesteś bratem helpa to wszystko możesz". Dowiedziałeś się, że to ja kiedy ci to napisałem. Twój koleżka akurat po tym dostał w nocy bana za obraze Hmmm ciekawe kogo? Działasz na szkodę serwera  własnie ty prowokacjami administracji. Temat twojego wcześniejszego konta pominąłeś ciekawe czemu? Alien kieruje się rozwojem serwera? To powiedz mi co on wprowadził i o co się starał? Stoi przeważnie AFK.
Powodem dłuższych kar jest dawanie tej samej kary drugi raz lub kilkukrotny. "Marsa do innych moderatorów, ponieważ jest samolubny i arogancki. Uważa się za najlepszego, ponieważ czuję się bezpiecznie i bezkarnie." Niby kiedy? Odpowiedziałem Ci już raz udowodniłem czym jesteś to po co piszesz to samo po raz drugi?
Zamykam
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] _Zarabianie_ - przez _Zarabianie_ - 08-12-2018, 13:39
RE: [Odbanowanie] - przez Marsu - 08-12-2018, 15:43

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika