!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klient konsolowy Minecraft
#1
Exclamation 
Witam.

W tym poradniku przedstawię Wam klienta konsolowego Minecraft. Dzięki temu programikowi będziecie w stanie wejść na serwer i mieć dostęp do chatu oraz komend. Umożliwia to m.in. interakcję z innymi graczami bez potrzeby uruchamiania gry, a także ustawiania postaci AFK. Program po uruchomieniu nie wykorzystuje potężnych ilości zasobów, dlatego też możemy uruchomić wiele instancji tego programu, jeżeli posiadamy wiele kont.

Poniżej zamieszczam link do programu. Zawarta w instalatorze edycja została skonfigurowana pod serwer Sky-Block.pl, aby ułatwić Wam nieco życie.

Linkuś lub ten Linkuś

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji (skrót utworzy się automatycznie na pulpicie) ujrzymy takie okno:

[Obrazek: wyglad.PNG]

Wystarczy wpisać swój nick z serwera, a następnie ujrzymy znajomy nam chat.

Aplikacja oferuje również zestaw wbudowanych komend:
  • /reco - rozpoczyna próbę ponownego połączenia z serwerem
  • /list - wyświetla listę graczy online

To tyle z mojej strony. W razie pytań lub problemów proszę pisać poniżej.

Uwaga! Podczas korzystania z wyżej opisanego klienta zabronione jest branie udziału w eventach. Jeżeli któreś z Was zostanie przyłapane na takim procederze, nie odpowiadam za ewentualne kary.

Pozdrawiam, Buras.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#2
Proszę o wstawienie skanu ze strony gdzie sprawdzasz, czy plik nie zawiera złośliwych oprogramowań.
Odpowiedz
#3
Mowisz to masz, chociaz troche bez logiki, bo nawet ja to hostinguje bzw udostepniam Szczechu:
Folder zeskanowalem przy pomocy defendera windowsa, ktory swoja wydajnoscia pokonuje platne alternatywy. Dalsze pytania?

[Obrazek: test.png]
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#4
Dzięki, Kanapko, za pomoc w rozwianiu ciężkich wątpliwości.

Tak naprawdę to chciałem zawirusować cały świat, a swoją ekspansję rozpocząłbym od serwera Sky-Block.pl, ponieważ tak jak niegdyś wszystkie ścieżki prowadziły do Rzymu, tak dzisiaj wszystkie routery kierują na serwer Sky-Block.pl

Pozdrawiam, Buras.

PS. Nie, żeby mi jakoś specjalnie zależało na tym temacie. W zasadzie można usunąć.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#5
Dzięki. Ja nic do nikogo nie mam i nie szukam wrogów. Przezorny zawsze ubezpieczony, a w internecie każdy jest anonimowy.
Odpowiedz
#6
(03-22-2019, 01:04)Szczechu napisał(a): Dzięki. Ja nic do nikogo nie mam i nie szukam wrogów. Przezorny zawsze ubezpieczony, a w internecie każdy jest anonimowy.

Tak, możesz nie wiedzieć, że Buras był w moderacji przez rok i na pewno nie chce nikomu głupot narobić.
Odpowiedz
#7
(03-22-2019, 00:20)SandwichBM napisał(a): Mowisz to masz, chociaz troche bez logiki, bo nawet ja to hostinguje bzw udostepniam Szczechu:
Folder zeskanowalem przy pomocy defendera windowsa, ktory swoja wydajnoscia pokonuje platne alternatywy. Dalsze pytania?

Zeskanowalem plik. Brak zagrozen. Jednak podczas pobierania pokazala sie informacja o mozliwym zagrozeniu. Uruchomic tez nie moge, nawet kiedy wyskoczy to "okienko" z informacja o zagrozeniu, nie moge go otworzyc mimo zagrozenia. Na pewno ten plik jest bezpieczny?
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#8
Tak jest...
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#9
(06-13-2020, 19:28)SandwichBM napisał(a): Tak jest...

Sorry za zawracanie głowy, ale Windows Defender stawia opór.
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#10
Niech zgadne, ze program nie ma certyfikatu....


   
   
   
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika